r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kontakt 24 2.0.2

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Społeczeństwo obywatelskie

Kontakt 24 to aplikacja społecznościowo-reporterska programu informacyjnego TVN 24. Pozwala widzom komentować najważniejsze wydarzenia, a także przesyłać materiały do redakcji.

Aby uzyskać dostęp do głównych funkcji aplikacji, należy posiadać konto w usłudze Kontakt 24. Niestety z poziomu programu nie mamy możliwości jego założenia, a jedynie logowania. Głównym zadaniem aplikacji jest wysyłanie materiałów wideo i zdjęciowych z ciekawych wydarzeń.

Kontakt 24 sprawdza się również jako aplikacja informacyjna z szybkim dostępem do najważniejszych wydarzeń z kraju i ze świata. Artykuły te często zbogacono o informacje od użytkowników. Interfejs aplikacji słabo współgra z nowym płaskim iOS. Zawodzi również stabilność programu.

Kontakt 24 potrafi zresetować się podczas wysyłania materiału, czy też nie wczytać grafik do tekstów. Czasem można natrafić także na problemy z logowaniem. Gdyby nie stabilność i wspomniany już brak możliwości założenia konta otrzymalibyśmy aplikację dobrą.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.