Kopanito All-Stars Soccer

Strona główna Windows Gry Sportowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Szukacie komputerowej piłki w starym stylu, która niosłaby wspomnienia po całych dniach spędzonych przykładowo przy Sensible World of Soccer? Polska gra Kopanito All-Stars Soccer na pewno się w takim razie spodoba. To bardzo stylowy ukłon w stronę starych, dobrych czasów, kiedy liczyła się nie przede wszystkim grafika, ale zabawa przed monitorem. Najlepiej z kolegą na krześle obok albo nawet kilkoma.

Rozgrywka jest prosta, ale ma swoje niuanse. Na murawę wychodzą dwie drużyny, a zadaniem naszej jest wbić przeciwnikowi oczywiście gola. Piłkarze biegają tutaj w lewo lub prawo, nie z góry na dół, lecz zachowanie piłki podobne jest do klasycznych gier sportowych, takich mocno rozpikselowanych. Futbolówka niekoniecznie klei się nogi i wbrew pozorom nie tak łatwo ją okiełznać. Co ważne, na boisku nie ma sędziów, by nie hamowali dynamicznych akcji. Do tego dochodzą akcje specjalne, ze spowalnianiem czasu oraz super strzałami na czele. Gra świetnie nadaje się na domowe imprezy.

Kopanito obsługuje do 5 graczy równocześnie. Oferuje przeszło 100 charakterystycznie ukazanych drużyn z całego świata, wiele różnorakich mistrzostw rozgrywanych na 7 kolorowych stadionach plus tryb treningowy dla nowicjuszy. Sympatyczna oprawa graficzna nastawia bardzo optymistycznie, a przy tym gra działa świetnie nawet na starszych konfiguracjach sprzętowych. Uszy cieszy dobra ścieżka muzyczna, także nawiązująca do klasyki gatunku.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • Karta graficzna 256 MB zgodna z DirectX 9.0

Ograniczenia wersji demo

Wersja testowa oferuje zaledwie ułamek tego, co pełny produkt, ale i tak naprawdę sporo. Sprawdzicie tytuł w akcji na jednym z trzech stadionów, wybierając którąś z kilkunastu zawartych w demie drużyn. Zagracie z kolegą, komputerem, w trybie treningowym lub przystąpicie sobie do dostępnych mistrzostw, również tak na próbę.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Twórca Sensible Soccer zbiera na Sociable Soccer, duchowego spadkobiercę klasyka

9
13.11.2015  •  Tomasz Wrzesień

Kiedy niedawno Dino Dini zapowiadał powrót swojej dawnej piłkarskiej serii Kick Off chyba nie spodziewał się, że za moment również Jon Hare, twórca między innymi Sensible Soccer, postanowi powrócić do świata gier z nowym produktem. Konkretnie to chodzi o Sociable Soccer, duchowego spadkobiercę dawnego hitu. Na Kickstarterze ruszyła na niego zbiórka. Na wypuszczenie projektu potrzeba 300 tysięcy funtów. W odróżnieniu od Kick Off Revival, tytuł szykowany jest od razu nie tylko na PS4, ale też Xboksa One oraz PC. Podobnie jak Dini jednak, główny producent uważa, że nadszedł czas, aby…

[PGA] Kopanito All-Stars Soccer to zabawna piłka w starym stylu

11
17.10.2015  •  Tomasz Wrzesień

W strefie niezależnych twórców gier pokazywanych jest na PGA 2015 cała masa interesujących projektów i znajdą tutaj coś dla siebie nawet fani Sensible World of Soccer. Dostępna od jakiegoś czasu na Steam gra Kopanito All-Star Soccer pozwala powrócić wspomnieniami do prostych, dynamicznych starć na wirtualnej murawie, z błyskawicznymi podaniami oraz wbieganiem z piłką do bramki. Rozgrywka cieszy. Kopanito oferuje specjalnie karykaturalną, charakterystyczną oprawę graficzną. Kolorowi zawodnicy biegają co prawda nie z góry na dół, lecz na boki od bramki do bramki, ale czuć w grze mimo…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza