Kosmiczne zakupy

Strona główna Aktualności

O autorze

To prawda, że tytuł nieco dziwny i może z początku nawet nieco zdumiewać, ale rzeczywiście, grając w Infilator, czyli grę którą przygotowaliśmy na najbliższy weekend, będziemy musieli wykazać się nie tylko walorami zręcznościowymi, ale również dużym doświadczeniem w gospodarowaniu i zarządzaniu własnym portfelem, gdyż często będziemy mieli okazję do dokonywania zakupów, nie byle jakich zakupów, bo poza orbitą ziemską!

Po każdej zakończonej planszy zostajemy automatycznie przeniesieni do cosmo-shopu w celu uzupełnienia arsenału broni do naszego statku. Środki na te militarne artykuły zdobywamy walcząc i zestrzeliwując obce, wrogie obiekty. Wręcz ciśnie się na usta, by rzec: zabij wszystko co się rusza i jest w zasięgu Twoich oczu! Tak to prawda, nie da się tego lepiej ująć, bo w przeciwnym razie, to Ty zostaniesz zlikwidowany przez obcą cywilizację.

Walka jest zażarta i nie na żarty, więc nie myślcie, że to kolejna strzelanka do przejścia w dwa kwadransy. Naprawdę trzeba się natrudzić, aby dopiąć swego. Klawiszologia jest standardowa, ale za to oprawa dźwiękowa...musicie to usłyszeć. Będąc w ostrym natarciu nie pozwólcie, by wróg sprawił, że odciągniecie zwrok od podziałki wskazującej poziom Waszej energii. Pod gradem kul obcych statków bardzo szybko spada wskaźnik energii, ale nie trudno go też uzupełnić zbierając z planszy raz po raz czerwone krzyże. To one pozwalają wyjść nawet z największych opałów i tarapatów. Niejednokrotnie ów krzyże przeplatają się z fruwającymi dolarkami, które również zalecam kolekcjonować w celu...no właśnie to już wiecie, w celu dokonania kosmicznych zakupów!

Życząc wszystkim udanych zakupów zapraszam do działu PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe

© dobreprogramy
s