r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Koszt Terapii 1.0.1

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Medycyna i bazy leków

Aplikacja Koszt Terapii na Androida służy jako pomocnik w odnajdywaniu tańszych zamienników lekarstw zaleconych przez lekarza. W bazie danych, w oparciu o którą działa program, znajduje się około 17 tys. pozycji.

Tanie zamienniki leków możemy wyszukiwać w aplikacji na dwa sposoby: za pomocą wbudowanego skanera kodów kreskowych lub ręcznie, poprzez wpisanie nazwy danego leku. Program pokaże zamienniki między innymi w oparciu o dzienny koszt terapii, można też filtrować wyniki względem ceny, czyli z uwzględnieniem różnego poziomu refundacji danego produktu.

r   e   k   l   a   m   a

W opisach lekarstw dostępnych w aplikacji Koszt Terapii znajdziemy informacje o składzie chemicznym leku, jego dawkowaniu i chorobach, w leczeniu których będzie pomocny, a także o stopniu refundowania go przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Program jest dostępny za darmo i nie wyświetla reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Weź pigułkę! Aplikacje dla biorących leki

27
OPROGRAMOWANIE 12.01.2016 | Anna Rymsza

Hipokrates mówił swoim uczniom, by uważali na pacjentów, którzy często kłamią, że przyjmują zalecone im leki. Różne źródła podają, że w Polsce tylko 65% chorych przyjmuje leki regularnie i zgodnie z zaleceniami lekarza. To oczywiście prowadzi do różnych problemów, od uszczerbku na zdrowiu, po straty finansowe. Takie zachowanie może mieć wiele przyczyn, od zbyt wysokich cen wielu preparatów, po zwykłe „ja wiem lepiej”. Jeśli powodem jest nieuwaga lub brak systematyczności, można problem rozwiązać z pomocą jednej z opisanych poniżej aplikacji. Weź pigułkę! Moje Leczenie Moje Leczenie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.