r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Koszulki dobrychprogramów na aukcjach WOŚP!

Strona główna Aktualności

Dziś XVI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co rok, w drugą niedzielę stycznia niemal wszyscy Polacy zwierają szeregi i wydłubują ze swych kieszeni tyle ile mogą aby wspomóc tą fantastyczną, unikalną na skalę światową, akcję. Również my chcemy dołożyć swą cegiełkę w imię pomocy dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi. Mamy nadzieję, że nam w tym pomożecie :-)

W dniu finału wystawiliśmy na aukcjach WOŚP 25 "firmowych" koszulek vortalu dobreprogramy, w tym 5 z podpisami redakcji. Zachęcamy Was do licytowania, wspólnie możemy pomóc. Na czytelników o wielkich sercach czekają koszulki w czterech kolorach (czarny, brązowy, piaskowy, pomarańczowy) i dowolnych rozmiarach (S, M, L, XL i XXL). Unikatowe koszulki z podpisami (kolor piaskowy lub pomarańczowy, dowolny rozmiar) wystawione są w zestawach ze smyczami dobrychprogramów, dostępnymi w czterech kolorach (zielony, pomarańczowy, niebieski, czerwony). Koszulki licytujemy od symbolicznej złotówki, te z podpisami od 10 zł. Wysyłkę opłaca redakcja. Dochód ze sprzedaży zasili konto fundacji WOŚP. Aukcje potrwają do przyszłej niedzieli.

Zapraszamy do aukcji, niech koszulki staną się pretekstem do wsparcia chorych dzieciaków! Warto podkreślić, że poza aukcjami WOŚP, koszulek nie można nigdzie kupić!


Aktualizacja, 17.01.2008, 22:12

Ponownie wystawiona została jedna aukcja usunięta przez pracowników Allegro.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.