Koszulki dobrychprogramów na aukcjach WOŚP!

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś XVI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co rok, w drugą niedzielę stycznia niemal wszyscy Polacy zwierają szeregi i wydłubują ze swych kieszeni tyle ile mogą aby wspomóc tą fantastyczną, unikalną na skalę światową, akcję. Również my chcemy dołożyć swą cegiełkę w imię pomocy dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi. Mamy nadzieję, że nam w tym pomożecie :-)

W dniu finału wystawiliśmy na aukcjach WOŚP 25 "firmowych" koszulek vortalu dobreprogramy, w tym 5 z podpisami redakcji. Zachęcamy Was do licytowania, wspólnie możemy pomóc. Na czytelników o wielkich sercach czekają koszulki w czterech kolorach (czarny, brązowy, piaskowy, pomarańczowy) i dowolnych rozmiarach (S, M, L, XL i XXL). Unikatowe koszulki z podpisami (kolor piaskowy lub pomarańczowy, dowolny rozmiar) wystawione są w zestawach ze smyczami dobrychprogramów, dostępnymi w czterech kolorach (zielony, pomarańczowy, niebieski, czerwony). Koszulki licytujemy od symbolicznej złotówki, te z podpisami od 10 zł. Wysyłkę opłaca redakcja. Dochód ze sprzedaży zasili konto fundacji WOŚP. Aukcje potrwają do przyszłej niedzieli.

Zapraszamy do aukcji, niech koszulki staną się pretekstem do wsparcia chorych dzieciaków! Warto podkreślić, że poza aukcjami WOŚP, koszulek nie można nigdzie kupić!


Aktualizacja, 17.01.2008, 22:12

Ponownie wystawiona została jedna aukcja usunięta przez pracowników Allegro.

© dobreprogramy