reklama

Koszulki i kurtki dobrychprogramów na aukcjach WOŚP, zapraszamy do licytacji!

Strona główna Aktualności

O autorze

Już za kilka dni XXII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co roku, w drugą niedzielę stycznia niemal wszyscy Polacy zwierają szeregi i wydłubują ze swych kieszeni tyle ile mogą, aby wspomóc tę fantastyczną, unikalną na skalę światową, akcję. Również i my chcielibyśmy tradycyjnie dołożyć swą cegiełkę. W tym roku zbieramy środki na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz poprawę opieki medycznej dla seniorów. Mamy nadzieję, że tak jak w ubiegłych latach, nam w tym pomożecie :)

Dziś wystawiliśmy na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 8 „firmowych” koszulek portalu dobreprogramy w różnych rozmiarach i kolorach oraz 4 sportowe kurtki, w sam raz na obecną pogodę. Zachęcamy Was do licytowania, wspólnie możemy pomóc. Na Czytelników o wielkich sercach czekają unikalne koszulki różnych rozmiarach i wzorach z naszych kolekcji. Wśród nich są też koszulki damskie, o kroju dostosowanym do kształtów płci pięknej, z bardzo sympatycznym rebusem. Wszystkie koszulki wykonane są z wysokogatunkowej bawełny, zostały wybarwione barwnikami odpornymi na spieranie oraz posiadają wysokiej jakości nadruk full color. Kurtki zaś wykonane zostały z nie przepuszczającego deszczu ani wiatru materiału typu softshell, od środka pokrytego polarem.

Licytujemy od symbolicznej złotówki, wysyłkę do zwycięzców opłaca redakcja (także za granicę!). W przypadku przekroczenia w licytacji kwoty 250 zł, do koszulki zostanie dołączony zestaw różnych gadżetów od nas i naszych partnerów, a także pamiątkowy dyplom.

Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na cele XXII Finału tj. ratowanie życia dzieci i godną opiekę medyczną seniorów. Aukcje skończą się o 16:00, 12 stycznia 2014 roku — datą tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zapraszamy do aukcji, niech koszulki staną się pretekstem do wsparcia potrzebujących pomocy dzieciaków! Warto podkreślić, że poza aukcjami WOŚP, tych koszulek i kurtek nie można nigdzie kupić ;-)

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić