Kotobee Author Kotobee Author 1.6.9

Strona główna Mac Biuro Programy dla pisarzy
Pobierz program

Kotobee Author to zaawansowany program do składania publikacji cyfrowych, w którym można przygotować e-booka, dokument tekstowy, treść na stronę internetową, a nawet aplikację. Kotobee Author ma narzędzia do pisania i składu tekstu, pozwala pracować z multimediami, arkuszami stylów i różnymi formatami plików.

Edytor tekstu pozwala komfortowo wprowadzić zawartość e-booka, także na podstawie dokumentów DOCX i PDF-ów. Można tu korzystać z arkuszy stylów, podejrzeć kod znaczników, lub formatować tekst metodą WYSIWYG (wizualną). W publikacji można umieszczać też elementy interaktywne i multimedia (filmy, dźwięki, galerie, obrazy, modele 3D i widżety HTML5) oraz definiować podział na rozdziały. Wszystkie informacje zostaną zachowane przy eksporcie do formatu EPUB i będą działać w obsługujących go programach do czytania.

Publikacje można także opatrzyć informacjami o wydawcy, firmować sloganem, logotypem i tym podobnymi. Ponadto w Kotobee Authorze można od razu zobaczyć podgląd publikacji na różnych urządzeniach mobilnych.

Formaty eksportu książek obejmują EPUB 9z szyfrowaniem), MOBI, PDF, DOCX, aplikację HTML5, aplikacje dla Windowsa, macOS, ChromeOS, systemów mobilnych, a także integrację z LMS.

Do importu zawartości plików PDF potrzebny jest dodatkowy moduł, który można pobrać z pomocą Homebrew. Instrukcja znajduje się na stronie programu, a więcej o Homebrew można dowiedzieć się z artykułu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!