Kotobee Author 1.3.14

Strona główna Mac Biuro Programy dla pisarzy
Pobierz program

Kotobee Author to zaawansowany program do składania publikacji cyfrowych, w którym można przygotować e-booka, dokument tekstowy, treść na stronę internetową, a nawet aplikację. Kotobee Author ma narzędzia do pisania i składu tekstu, pozwala pracować z multimediami, arkuszami stylów i różnymi formatami plików.

Edytor tekstu pozwala komfortowo wprowadzić zawartość e-booka, także na podstawie dokumentów DOCX i PDF-ów. Można tu korzystać z arkuszy stylów, podejrzeć kod znaczników, lub formatować tekst metodą WYSIWYG (wizualną). W publikacji można umieszczać też elementy interaktywne i multimedia (filmy, dźwięki, galerie, obrazy, modele 3D i widżety HTML5) oraz definiować podział na rozdziały. Wszystkie informacje zostaną zachowane przy eksporcie do formatu EPUB i będą działać w obsługujących go programach do czytania.

Publikacje można także opatrzyć informacjami o wydawcy, firmować sloganem, logotypem i tym podobnymi. Ponadto w Kotobee Authorze można od razu zobaczyć podgląd publikacji na różnych urządzeniach mobilnych.

Formaty eksportu książek obejmują EPUB 9z szyfrowaniem), MOBI, PDF, DOCX, aplikację HTML5, aplikacje dla Windowsa, macOS, ChromeOS, systemów mobilnych, a także integrację z LMS.

Do importu zawartości plików PDF potrzebny jest dodatkowy moduł, który można pobrać z pomocą Homebrew. Instrukcja znajduje się na stronie programu, a więcej o Homebrew można dowiedzieć się z artykułu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Kotobee Author za darmo do składania e-booków. Licencję można zgarnąć do poniedziałku

13
20.01.2017  •  Anna Rymsza

Kotobee Author to zaawansowany program do składania publikacji cyfrowych, w którym można przygotować e-booka, interaktywny podręcznik, treść na stronę internetową, a nawet aplikację mobilną. Program z pewnymi ograniczeniami jest dostępny bez opłat, ale jeszcze przez 3 dni można za darmo zdobyć licencję Basic, zwykle kosztującą 100 dolarów. Edytor tekstu pozwala komfortowo wprowadzić zawartość e-booka, także na podstawie dokumentów DOCX i PDF-ów (na macOS-ie wymaga to trochę kombinowania). Można tu korzystać z arkuszy stylów, edytować kod znaczników, lub formatować tekst metodą wizualną.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję