reklama

Krank na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Krank - spokojną zręcznościówkę o prawdziwie sielskim, wręcz idyllicznym klimacie, która w łatwy sposób ukoi nerwy po tygodniu wytężonej pracy czy nauki.

Przy pomocy myszki kierujemy specjalnym wężem, za pośrednictwem którego sprzęgamy wszystkie luźno porozstawiane przedmioty w jedną, konkretną całość. Podstawowa trudność polega na tym, że ruchy węża, którym kierujemy są nieco opóźnione w stosunku do faktycznych. Ponadto z układu na układ przybywa przedmiotów o zróżnicowanych kształtach, których właściwe rozmieszczenie na planszy staje się coraz trudniejsze.

Grę Krank można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy recenzję nowego dzieła ekipy odpowiedzialnej za Fahrenheita - Heavy Rain od Quantic Dream, a także test Silent Hill: Shattered Memories - próba opowiedzenia na nowo znanej historii się udała. Warto również zapoznać się zapowiedzią gry Nier, która ukaże się pod banderą Square Enix. Przypominamy też, że w trwającym konkursie wciąż można wygrać Battlefield: Bad Company 2 w wersji PC.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama