reklama

Kraven Manor

Strona główna Windows Gry Przygodowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kraven Manor to bardzo wciągający, mroczny horror opowiadający historię pewnej przeklętej posiadłości i jej tajemniczego właściciela - Williama Kravena - zaginionego przed laty w przedziwnych okolicznościach.

W ujęciu FPP będziemy starali się rozwikłać zagadkę mrocznego dworu nie dając się przy tym zastraszyć nieustannie atakującej nas nawiedzonej postaci z brązu. Wraz z trwaniem rozgrywki będziemy poznawać jej diabelską historię odnajdując dawne zapiski oraz książki porozrzucane po całym domu.

Gracz momentami może poczuć się zagubiony i pod presją rychłej utraty życia zwyczajnie nie wiedzieć co robić dalej. Z pomocą przychodzi wówczas podręczny dziennik prowadzony przez głównego bohatera zawierający wskazówki co do dalszych działań. Zawarte w grze proste zagadki logiczne nie frustrują, ale skłaniają bardziej do zastanowienia i logicznego myślenia.

Niezwykły nastrój zagrożenia udało się uzyskać dzięki popularnej technologii Unreal Engine 3, która pięknie powołała do cyfrowego życia poszczególne komnaty domostwa. Co ciekawe, nie od razu wszędzie gracz ma pełny dostęp. W miarę odnajdywania miniaturek kolejnych pomieszczeń i układania ich w odpowiedniej kolejności na specjalnym zaklętym stole, otwierają się drzwi do kolejnych komnat i tak, aż do wielkiego, przerażającego finału.

Świetna grafika oraz oprawa dźwiękowa potęgująca wrażenia niespodziewanymi, nagłymi odgłosami wydobywanymi w najmniej oczekiwanych momentach sprawiają, że Kraven Manor to znakomita zabawa, która z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom produkcji z dreszczykiem.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 29.09.2014 22:04

@kualahuala (niezalogowany): Co Ty chrzanisz. Ja przeglądarką IE najnowszą pobieram pełną prędkością. Idzie jak burza.

Raf20076   2 #5 21.11.2013 10:46

Być może jest to ciekawa gra, ale niestety nie udało mi się jej uruchomić. Sam proces instalacji jest nietypowy, komputer się restartuje, ponadto gra instaluje się w wybranym katalogu, aby ją uruchomić trzeba ręcznie przejść do katalogu. W nim niestety nie znajdziemy pliku exe. Aby ją uruchomić musimy wejść do jednego z katalogów (Win32 lun win64) w zależności od wersji Windows 32 bity lub 64 i tam kliknąć UD..coś co uruchomi Unreal Engine. W moim przypadku posiadam Windows 7 Starter wyskakuje mi błąd i nic się nie uruchamia. Sprawdziłem forum gry, w którym ludzie mają podobne problemy - niestety na forum nie ma żadnego wsparcia od strony twórców gry, więc jak ktoś bardzo chce grać to musi sam rozwiązać problem. Zresztą na forum jest bardzo mało tematów.

  #4 15.06.2013 23:45

kualahuala jak szukasz normalnych linków to pisze przecież LINKI BEZPOŚREDNIE i klikasz 32bit.

dorion300   9 #3 15.06.2013 15:34

...

Autor edytował komentarz.
  #2 15.06.2013 05:55

Pobieranie zatrzymuje sie przy 47% i to dwa razy pod rząd. Przypadek? Co jest do k...y nędzy?! Dajcie normalny link do pobrania a nie tylko wciskacie te akceleratory, które instalują niewtajemniczonym niepotrzebny syf!

  #1 14.06.2013 21:27

Szkoda, że brak info w opisie gry czy jest ona spolszczona czy w wersji angielskiej....

reklama