Kreator Życiorysów i CV Kreator Życiorysów i CV 4.1.9

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kreator Życiorysów i CV to – jak sama nazwa wskazuje – program umożliwiający stworzenie własnego dokumentu, który będzie nam niezbędny podczas starania się o pracę w wybranej firmie.

Projektowanie CV za darmo

Autorzy programu oddają do dyspozycji 100 bezpłatnych szablonów, czcionek oraz ikon, pozwalając na tworzenie swoich życiorysów i CV zupełnie od zera lub poprzez edycję gotowych już projektów (wpisywanie tekstu, zmiana rozmiaru liter, rodzaju czcionki i koloru, wyrównywanie obiektów, modyfikowanie kolejności warstw i nie tylko). Dzięki temu z opanowaniem tego kreatora poradzą sobie zarówno mniej, jak i bardziej doświadczeni użytkownicy. Jakakolwiek wiedza w zakresie projektowania nie jest oczywiście wymagana.

Łatwe wysyłanie i drukowanie

Kreator Życiorysów i CV umożliwia także udostępnianie swoich dokumentów za pośrednictwem internetu. Pozbawione jakichkolwiek znaków wodnych życiorysy oraz CV wyślemy e-mailem lub też opublikujemy na Facebooku, Twitterze, Instagramie i wielu innych. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by pobrać je na smartfona w formacie PDF, JPEG lub PNG, a nawet wydrukować za pomocą telefonu.

Najważniejsze cechy:

  • darmowa aplikacja do tworzenia życiorysów i CV
  • nie wymaga umiejętności w zakresie projektowania
  • zawiera 100 bezpłatnych szablonów, czcionek oraz ikon
  • oferuje możliwość edycji gotowego projektu lub stworzenie własnego CV od podstaw
  • funkcja zapisywania CV do formatów PDF, JPEG lub PNG, publikowania dokumentów w internecie oraz drukowania

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!