r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kreskówkowa Inori Aizawa twarzą Internet Explorera

Strona główna AktualnościINTERNET

Jak spróbować na nowo sprzedać użytkownikom przeglądarkę, którą znają od lat i niestety nie zawsze mają o niej najlepsze zdanie? Nadać jej ludzką twarz. Czy też w przypadku Internet Explorera wyrysowaną twarz postaci z anime, uroczej Inori Aizawy. Niewątpliwie Microsoft próbuje tu przemówić do młodszego pokolenia użytkowników Internetu. Dziewczyna ma swój profil na Facebooku, a ze SkyDrive'a pobierzemy kilka tapet z obiecującą walczyć do ostatniego tchu z zagrożeniami w sieci bohaterką.

Akcji wizerunkowej towarzyszy też strona internetowa, na której wkrótce udostępniona zostanie specjalna edycja Inori przeglądarki Microsoftu. Jak mówi o sobie sama Aizawa, kiedyś była powolna i nieporadna, ale tak jak w bajce o brzydkim kaczątku, przez lata wyrosła na prawdziwego łabędzia, który ma zamiar pokazać wszystkim, na co go stać. Urodzona 16 sierpnia 1995 roku maskotka uwielbia całymi godzinami siedzieć w sieci, witryny w technologii HTML5, karaoke, lody o smaku miętowym, no i oczywiście koty...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.