Odwiedź Dragon Gaming Room w siedzibie MSI we Wrocławiu. Konkurs!

Wraz z firmą MSI przygotowaliśmy dla Was ciekawą zabawę, w której nagrodą jest całodzienna wizyta w siedzibie firmy i w jej smoczym pokoju gier. Zobaczycie tam na własne oczy takie sprzęty jak MSI Vortex, komputer stacjonarny MSI Aegis w zestawie z HTC Vive czy najnowszą kartę graficzną w akcji, MSI GTX1080 Gaming X8G. Poza tym rozmowy, gry, zabawy i konkursy. Będzie jeszcze niespodzianka dla wszystkich gości. Jaka? O tym dowiecie się jednak na miejscu. Szykujcie się do zabawy i rezerwujcie sobie wolny piątek 17 czerwca.

Przetestuj sprzęt od Intela - rusza wysyłka sprzętu

Ogłoszona niedawno już III Edycja zabawy Przetestuj sprzęt od Intel - zgarnij nagrody, właśnie nabiera rozpędu. Przygotowany sprzęt ruszy na dniach do blogerów, którzy zostali wybrani przez grono redakcyjne. Nie było łatwo, ilość zgłoszeń przerosła zdecydowanie nasze oczekiwania. Uporaliśmy się jednak z natłokiem zgłoszeń i jesteśmy gotowi do rozesłania upragnionego sprzętu. Jeśli nie ma Cię na liście nic straconego.

Przetestuj sprzęt od Intela, ostatnia tura przed nami!

Wszystko, co dobre, szybko się kończy — tak można podsumować drugą edycję akcji „Przetestuj sprzęt od Intela”. Właśnie ruszamy z trzecią, niestety już ostatnią turą tej atrakcyjnej zabawy. Tym razem na liście dostępnego sprzętu dużych zmian nie ma, natomiast wśród testujących pojawiły się dwie Czytelniczki :)

Wspólnie z Intelem zapraszamy więc do ostatnich już testów. Oto lista urządzeń i nicki wytypowanych testerów, do których, w ciągu najbliższych dni, wybiorą się urządzenia z kawałkami krzemu Intela na pokładzie:

Tablety i smartfony

    Przetestuj sprzęt od Intela, rusza druga tura!

    Druga edycja akcji Przetestuj sprzęt od Intela rozkręca się. Ruszamy z kolejną turą. Wśród dostępnego sprzętu zaszło kilka zmian, kilka produktów zostało wycofanych a na ich miejsce pojawiły się niemniej interesujące pozycje.

    Zapraszamy więc wspólnie z Intelem do testów, a oto kolejni testerzy, do których, w ciągu najbliższych dni, wybiorą się urządzenia z Intelem na pokładzie...

    Tablety i smartfony