Jakich aplikacji używacie na co dzień podczas pracy zdalnej i przymusowego pobytu w domu?

Od ponad miesiąca pracujemy i uczymy się w domach. Szalejąca pandemia skutecznie zamknęła część społeczeństwa w czterech ścianach. Część z nas jednak cały czas pracuje, uczy się, lub szuka zajęcia w internecie. Różne zadania, różne potrzeby, to i różne oczekiwania od programów, aplikacji i innych narzędzi, które mają nam pomóc w tych trudnych chwilach.

Swoje pięć minut przeżywają wszelkiej maści komunikatory, narzędzia do komunikacji zbiorowej, programy do prowadzenia wideokonferencji. Rozwiązania, które dotychczas nie były wymagane, aż w takim stopniu, teraz wydają się wręcz niezbędne. 

W związku z tym mamy pytanie do Was:

Jakie aplikacje i programy, zagościły na waszych komputerach i smartfonach w ostatnim miesiącu, bez których nie wyobrażacie sobie codziennych obowiązków. Czy też rozrywki.

Czekamy na Wasze komentarze. Za kilka dni zrobimy podsumowanie w formie artykułu, w którym stworzymy oryginalny ranking najpopularniejszych aplikacji używanych przez czytelników dobrychprogramów w czasie obowiązującego zakazu wyjścia z domu. Zatem do dzieła!