Przetestuj sprzęt Huawei, zostań ekspertem!

Rozpoczynamy kolejną edycję testów z blogerami. Tym razem partnerem akcji jest firma Huawei. Na okres testów firma udostępnia swoje perełki produktowe. Do Waszej dyspozycji będą:

Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca tygodnia, do niedzieli, 12 maja 2019. Zgłoszenia przysyłajcie na adres testy@dobreprogramy.pl. W e-mailach koniecznie napiszcie, który sprzęt Was interesuje i krótko przedstawcie scenariusz testu. Urządzenia powędrują do osób, których scenariusze wydadzą nam się najciekawsze.

Pierwsze sprzęty wyjadą do Was już w przyszłym tygodniu. Na testy i publikacje macie trzy tygodnie.

Najciekawsze wpisy będziemy gromadzić na specjalnym profilu blogowym Huawei. Akcję zakończymy w pierwszym tygodniu czerwca. Akcja blogowa z Huawei to nie tylko możliwość przetestowania najnowszych i najciekawszych produktów tej marki, ale też możliwość uzyskania unikatowej odznaki Ekspert Huawei, ta trafi na profile wszystkich testerów, którzy zamieszczą swoje wpisy na blogu.

Do udziału w akcji zachęcamy wszystkich blogerów. Nie liczy się dotychczasowa aktywność, ale innowacyjny pomysł na test urządzeń w ciekawych warunkach. Czekamy na zgłoszenia!