Przetestuj sprzęt od Lenovo, druga grupa blogerów wytypowana!

Akcja testowania sprzętu Lenovo wchodzi w kolejną fazę. Wytypowaliśmy drugą grupę blogerów, do których trafi sprzęt do testów. Nasza zabawa Przetestuj sprzęt od Lenovo, zgarnij nagrody, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Pierwsze recenzje już pojawiły się na dedykowanym blogu, a kolejna piątka szczęśliwców już na dniach cieszyć się będzie sprzętem marki Lenovo, który będzie mogła przetestować w różnych warunkach. Cały czas przyjmujemy też zgłoszenia do kolejnych tur zabawy. Jeśli nie ma Cię na liście, nic straconego. W kolejnych turach będziemy wybierać kolejne osoby, chętne do udziału w konkursie i podzielenia się spostrzeżeniami ze społecznością dobrychprogramów.

Zapraszamy więc wspólnie z Lenovo do testów, a oto kolejna grupa testerów, do których, w ciągu najbliższych dni, wybiorą się upragnione urządzenia:


  • smartwatch Lenovo Moto 360 2 Gen.- MaxDemage
  • smartfon Lenovo Moto X Force - areh
  • smartfon Lenovo K5 - ziggurad
  • tablet Lenovo YOGA Tab 3 PRO - lordjahu
  • laptop konwertowalny Lenovo YOGA 900 - freyah

Sprzęt udostępnimy Wam na dwa tygodnie, oczekując, że podzielicie się wrażeniami na łamach swych blogów prowadzonych na dobrychprogramach. Najciekawsze recenzje będziemy agregować na łamach specjalnego profilu Lenovo. Zachęcamy wszystkich do zabawy. Po dwóch tygodniach testów sprzęt przekażemy kolejnym chętnym.

Akcję rozstrzygniemy w pierwszych dniach września. Spośród wszystkich uczestników akcji redakcja portalu dobreprogramy wytypuje autorów czterech najciekawszych wpisów. Autor najciekawszego zdobędzie nagrodę w postaci smartfona Lenovo K5, autorzy trzech kolejnych, najciekawszych wpisów wytypowanych przez Redakcję otrzymają równorzędne nagrody w postaci wakacyjnych zestawów gadżetów od Lenovo o wartości 150 zł każdy. Wszyscy uczestnicy, którzy opublikują swoje wpisy na Portalu w ramach Akcji, a także wytypowani przez Redakcję najaktywniejsi komentujący otrzymają nagrody pocieszenia w postaci koszulek lub innych gadżetów.

Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem w zabawie nadal możesz wysłać swoje zgłoszenie. Na adres testy@dobreprogramy.pl napisz co chciałbyś/chciałabyś testować i swój nick na dobrychprogramach. Będzie jeszcze kilka szans na to aby wybrany sprzęt trafił do Ciebie na testy!