Nagradzamy najlepszych blogerów — ostatnia szansa na zgłoszenie udziału w kumulacji!

Na początku października zapowiadaliśmy konkurs podsumowujący dokonania blogerów w ciągu pierwszych dziesięciu miesięcy tego roku, a także nowe zasady wyłaniania najlepszych wpisów na blogu.

Po szczegóły odsyłam do linkowanego wpisu, warto natomiast przypomnieć, że warunkiem wzięcia udziału w zabawie jest dokonanie zgłoszenia Ustawieniach swojego profilu. Czas na to macie jeszcze do końca miesiąca, czyli do czwartku. W sobotę zaczynamy zaś typowanie najlepszych z każdego miesiąca. Uprawnionych do głosowania będzie blisko 400 osób, co powinno przełożyć się na rzetelne oceny. W razie czego redakcja ma jeszcze prawo do przyznania nagród specjalnych ;)

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, zachęcamy do zgłoszenia swoich blogów do konkursu, a wszystkich, którzy wypełniają kryteria zachęcamy do wzięcia udziału w typowaniu najlepszych! Przypomnijmy, że powędrują do nich konsola Xbox 360, tablet Asus MeMO Pad HD7, smartfon Nokia Lumia 520, dysk SSD Samsung 250GB lub urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Premium XP-600.