Wygraj weekend z Subaru Foresterem — zapraszamy do wzięcia udziału w akcji!

Zapowiadałem wczoraj w komentarzach małą niespodziankę, czas więc na szczegóły :) Miło nam ogłosić, że jakiś czas temu nawiązaliśmy współpracę z oficjalnym importerem Subaru w Polsce. Aktualnie przygotowujemy kilka ciekawych akcji o których dowiecie się więcej podczas nadchodzącego HotZlotu. Na razie możemy jedynie zdradzić, że jedną z nich będą ogólnopolskie rozgrywki w wyścigi samochodowe (wirtualne, ale z finałem w "realu") pod patronatem Subaru. Pomysłów jest oczywiście duuuużo więcej, nie chcielibyśmy jednak psuć niespodzianki ;)

Współpraca portalu o tematyce IT z branżą motoryzacyjną może wydawać się na pierwszy rzut oka trochę zaskakująca. Większość aktywnych czytelników dobrychprogramów stanowią jednak mężczyźni, a jak wiadomo facetów oprócz płci przeciwnej i elektronicznych gadżetów kręcą najbardziej szybkie samochody :) Postanowiliśmy ten fakt wykorzystać, mamy nadzieję, że współpraca z Subaru przełoży się na dodatkowe atrakcje dla Was.

Zgodnie z zasadą drobnych kroczków zaczynamy jednak z mniejszą inicjatywą, kierowaną przede wszystkim do czytelników dobrychprogramów z Dolnego Śląska i okolic. Wspólnie z wrocławskim dealerem Subaru, firmą JM Auto, chcielibyśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w akcji Wygraj weekend z Foresterem. Wystarczy zapisać się na jazdę próbną nowym Subaru Forester, podzielić wrażeniami z jazdy aby wziąć udział w losowaniu bardzo fajnych nagród.

Główną z nich jest wakacyjny weekend w klimatycznym Zamku na Skale**** do którego dojedziecie zatankowanym do pełna nowym Foresterem. Nagroda obejmuje nocleg dla dwóch osób, obiadokolację, śniadanie, możliwość korzystania z atrakcji Zamku (basen, sauna parowa, jacuzzi) i rzecz jasna wypożyczenie samochodu, a wszystko to do wykorzystania w wakacje!

Oprócz tego wylosowanych zostanie 10 zestawów gadżetów Subaru i dobrychprogramów, warto więc wziąć udział w akcji, albo dać znać znajomym. Akcja potrwa do końca czerwca, rozstrzygnięcie nastąpi w pierwszych dniach lipca.

Zapraszamy do udziału!