Krokomierz - bezpłatne liczenie kroków i kalorii Krokomierz - bezpłatne liczenie kroków i kalorii 2.0.6

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Monitorowanie aktywności
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ten w pełni darmowy krokomierz oferuje szereg przydatnych funkcji, dzięki którym nie tylko możemy liczyć kroki, ale także sprawdzać przebyty dystans i monitorować, ile kalorii spaliliśmy w trakcie jednego spaceru.

Wydawać by się mogło, że aplikacja tego typu będzie wymagała aktywowania funkcji GPS, ale nic bardziej mylnego, bowiem krokomierz posiada wbudowany czujnik, więc nie musimy włączać lokalizacji w telefonie, by móc z niego korzystać. Co ciekawe, specjalna funkcja oszczędzania energii sprawia, że krokomierz działa w tle i zużywa bardzo mało zasobów.

Z poziomu menu ustawień otrzymujemy dostęp do ustawiania własnych celów, dzięki czemu program idealnie nadaje się dla osób, które dopiero wstały z kanapy, by zadbać o zdrowie, jak i użytkowników dysponujących nienaganną kondycją. Osiągnięte rezultaty przedstawiane są na czytelnych wykresach.

Krokomierz jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy kliknąć „start”, by rozpocząć naliczanie kroków. Na nowszych urządzeniach aplikacja będzie działać w tle (możemy więc umieścić telefon w plecaku, torebce, kieszeni lub w jakimkolwiek innym miejscu), ale na starszych funkcja ta nie jest niestety dostępna i po wygaszeniu ekranu działanie programu zostanie wstrzymane.

Warto zaznaczyć, że przed rozpoczęciem korzystania z aplikacji należy podać dokładne dane, bowiem na ich podstawie system będzie obliczał dystans i liczbę spalonych kalorii. Istnieje także opcja dostosowania czułości krokomierza, dzięki czemu będzie on dokładniej mierzył kroki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!