Królewskie Opowieści 5: Symfonia Śmierci Królewskie Opowieści 5: Symfonia Śmierci 1.0

Strona główna Android Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Królewskie Opowieści 5: Symfonia Śmierci to HOPA (skrót od Hidden Object Puzzle Adventure), czyli specjalna odmiana tradycyjnych gier przygodowy z interfejsem point and click, które charakteryzują się niskim poziomem trudności.

Fabuła

Ponownie wcielamy się w znaną z poprzednich części alchemiczkę, która na prośbę króla Roberta, musi jeszcze raz udowodnić swoje umiejętności detektywistyczne. Tym razem zadanie polega na rozwiązaniu sprawy związanej z tajemniczymi porwaniami dzieci. Kto się ich dopuścił? Dlaczego to zrobił? Musimy znaleźć odpowiedzi na te pytania, korzystając z eliksirów oraz magii, by powstrzymać tytułową symfonię śmierci.

Jak wygląda rozgrywka?

W piątej odsłonie cyklu Królewskie Opowieści mechanika gry nie uległa drastycznym zmianom, dlatego też w trakcie rozgrywki zajmujemy się eksplorowaniem dwuwymiarowych lokacji, gdzie oglądamy przerywniki filmowe, rozmawiamy z postaciami, kolekcjonujemy przedmioty (podczas zwiedzania kolejnych obszarów oraz na planszach z ukrytymi obiektami) i rozwiązujemy zagadki natury logicznej.

Sprawdź zanim kupisz

Królewskie Opowieści 5: Symfonia Śmierci, tak jak inne gry wydane przez Artifex Mundi w Sklepie Google Play można przetestować przed zakupem. Początkowe fragmenty są dostępne za darmo, a po ukończeniu wersji demonstracyjnej na ekranie pojawia się możliwość odblokowania dalszej części, o ile zdecydujemy się na uiszczenie opłaty w wysokości 14,99 złotych.

Najważniejsze cechy:

  • detektywistyczna gra przygodowa w magicznym świecie
  • wciągająca opowieść
  • niski poziom trudności (system wskazówek, opcja pomijania zagadek)
  • klasyczna mechanika rozgrywki
  • możliwość sprawdzenia gry przed zakupem

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!