Kropka do kropki Kropka do kropki 1.2.1

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kropka do kropki to zabawa, którą znają chyba wszyscy. Od teraz możemy zyskać do niej dostęp dzięki aplikacji wydanej na smartfony i tablety z Androidem.

W sam raz na odstresowanie

Jak nietrudno się domyślić, łączenie kropek odbywa się przy wykorzystaniu ekranu dotykowego, a ukończenie dostępnych rysunków nie powinno nikomu sprawić najmniejszych problemów. Nawet pomimo faktu, że zdjęcia zawierają od 150 do nawet 2500 punktów, w efekcie czego coś dla siebie znajdą tu odbiorcy ze wszystkich grup wiekowych (nie tylko dzieci, ale również dorośli).

Dla każdego coś fajnego

Poszczególne obrazy zostały podzielone na rozmaite kategorie, takie jak np. fantazja, sztuka ludowa, zwierzęta, dla dzieci, pojazdy, psy, kwieciste motywy i wiele, wiele innych. Dodatkowo możemy skorzystać z zakładki popularne, dzięki czemu sprawdzimy, które grafiki cieszą się największym zainteresowaniem wśród użytkowników. Poza tym autorzy programu regularnie udostępniają nowe treści.

Pochwal się swoimi obrazkami w sieci

Warto wspomnieć, że po zakończeniu łączenia kropek możemy udostępnić swoje dzieło w jednym z portali społecznościowych. Pozwoli to nam nie tylko pochwalić się swoją sztuką, ale także zachęcić innych użytkowników do zainstalowania aplikacji Kropka do kropki, która jest dostępna do pobrania za darmo, ale tak naprawdę całą zawartość odblokujemy po zakupieniu wersji Premium.

Niby za darmo, ale…

Jeśli zdecydujemy się na uiszczenie jednorazowej opłaty w wysokości 129,99 złotych, otrzymamy dostęp do wszystkich obrazków znajdujących się w bazie aplikacji Kropka do kropki.

Najważniejsze cechy:

  • relaksująca gra logiczna polegająca na łączeniu kropek celem utworzenia obrazka
  • wiele rozmaitych kategorii do wyboru
  • idealna dla młodszych, i starszych użytkowników
  • bardzo proste sterowanie
  • można pobrać za darmo, ale zdecydowana większość projektów jest dostępna dla użytkowników Premium

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!