Kruptos 2 Professional 1.3

Strona główna Mac Narzędzia Szyfrowanie danych
Pobierz program

Kruptos 2 Professional to program dla użytkowników, którzy chcą zabezpieczyć swoje pliki. Nie wymaga specjalistycznej wiedzy i jest bardzo łatwy w obsłudze.

Wykonanie operacji szyfrowania danych sprowadza się jedynie do wybrania pliku (np. informacje osobiste, dane handlowe, numery kart kredytowych, deklaracje podatkowe, zdjęcia, filmy), który chcemy zaszyfrować i kliknięcia ikony szyfrowania. Dodatkowo istnieje także możliwość bezpiecznego udostępniania zaszyfrowanych plików między komputerem, iPhonem i iCloud, a także korzystania z szyfrowania i udostępniania plików przez Google Drive, Dropbox i OneDrive.

Kruptos 2 Professional wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie, dzięki czemu możemy zabezpieczyć pliki w taki sposób, by niepowołane osoby nie mogły uzyskać do nich dostępu (ochrona hasłem). Można również umożliwić im jedynie podgląd danego dokumentu bez możliwości wprowadzania zmian w tekście. Zaszyfrowane pliki w każdej chwili można trwale usunąć (nie zostaną one przywrócone przez specjalistyczne narzędzia do odzyskiwania danych).

Co ciekawe, Kruptos 2 Professional zapobiega także kradzieży danych. Gdy urządzenie, na którym znajdują się zaszyfrowane pliki, trafi w ręce złodzieja, pliki będą zablokowane.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!