r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Krut 0.9.4

Strona główna Windows Grafika Tworzenie grafiki prezentacyjnej
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Krut to bezpłatny program napisany przy wykorzystaniu Javy, który służy do nagrywania screencastów, czyli operacji przeprowadzanych na ekranie komputera.

Narzędzie idealnie sprawdza się przy tworzeniu prezentacji multimedialnych czy też rozmaitych przewodników. Krut pozwala na rejestrowanie czynności użytkownika (wraz ze wskaźnikiem myszy, co może okazać się bardzo przydatne w określonych sytuacjach), jak również oferuje możliwość nagrywania dźwięku i pozwala na dodanie komentarza głosowego do przygotowywanego materiału. Istotne jest to, że program bardzo dokładnie synchronizuje wideo z dźwiękiem, więc nie musimy się obawiać, że będą one opóźnione względem siebie. Należy zaznaczyć, że aplikacja umożliwia podglądanie rejestrowanego wideo w czasie rzeczywistym.

Krut charakteryzuje się bardzo przejrzystym i nieskomplikowanym interfejsem użytkownika, podzielonym na kilka oddzielnych okien. W najważniejszym z nich znajdziemy kluczowe przyciski, umożliwiające szybkie rozpoczęcie nagrywania i utworzenie zrzutu ekranowego. Za jego pomocą określimy również, jaki fragment pulpitu ma być rejestrowany. Pozostałe okna służą do zdefiniowania rozmaitych opcji (np. jakość kodowania czy też liczba klatek na sekundę) i zapoznania się z ustawieniami programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #1 01.08.2016 23:01

Niestety bez środowiska Java program nie pójdzie, a Java jest jaka jest:)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.