Krwiodawca Krwiodawca 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Krwiodawca to podręczny niezbędnik dla każdego honorowego dawcy krwi, ale także osób, które chcą do nich dołączyć. Pozwala nie tylko gromadzić dane o naszych donacjach, ale również zawiera zbiór przydatnych informacji i porad.

Ekran główny aplikacji dzieli się na trzy części: Statystyki, Donacje, RCKiK w Polsce. Znajdziemy tam dane nie tylko o tym ile krwi już oddaliśmy, ale też do jakich ulg nas to upoważnia, czy też ile wynosi średnia donacja w roku. W przypadku placówek RCKiK zawarto informacje o godzinach pracy, dane kontaktowe, a także adresowe. W prosty sposób możemy skopiować je do schowka.

Ustawienia pozwalają nie tylko skonfigurować swój profil krwiodawcy czy też ustalić przypomnienia o oddaniu krwi, ale też zabezpieczyć nasze informacje w sieci za pomocą chmury OneDrive. Z poziomu ustawień możemy również edytować kafelek aplikacji.

Krwiodawca to także bogate kompendium informacji o tym jak przygotować się do oddawania krwi, na co uważać, w jakie mity nie wierzyć. Aplikacja to bardzo przydatnym narzędziem, dostępne za darmo i bez reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!