r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Krwiodawcy 3.0.3.d25

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Medycyna i bazy leków

Krwiodawcy to aplikacja dla osób oddających krew, osocze, płytki krwi oraz białe lub czerwone krwinki. Można w niej prowadzić dziennik donacji, śledzić poziom hemoglobiny, ciśnienie i dowiedzieć się, kiedy można bezpiecznie kolejny raz udać się do centrum krwiodawstwa.

Z aplikacji można korzystać offline lub synchronizując dane z darmowym kontem. W dzienniczku można uzupełniać dane o każdej wizycie w centrum krwiodawstwa, wpisując oddany materiał, ciśnienie, poziom hemoglobiny, masę i tak dalej. Na podstawie tej daty podane zostaną terminy, kiedy można ponownie oddawać krew, osocze lub krwinki.

r   e   k   l   a   m   a

Zebrane dane zostaną wykorzystane do przedstawienia na wykresach zmian poziomu hemoglobiny oraz ciśnienia w czasie.

W aplikacji znajdują się również podstawowe informacje o oddawaniu krwi i lista sklepów, głównie sportowych, które mają zniżki dla dawców.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Open Camera, Birdfont, Krwiodawcy, Lose It! i Pingwiny – najciekawsze programy tygodnia

18
OPROGRAMOWANIE 01.10.2016 | Anna Rymsza

Przedstawiam kolejny przegląd najciekawszych nowości i aktualizacji w naszej bazie programów. Wszystkie pozycje znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać system operacyjny. Warto też śledzić aktualizacje dla wybranych platform. PingPlotter PingPlotter to proste w użyciu narzędzie diagnostyczne, które może przydać się zarówno administratorom sieci, jak i graczom online. Program „pinguje” (wysyła pakiet kontrolny i czeka na odpowiedź) podany adres i rysuje czas odpowiedzi na wykresie, co pozwala łatwo zorientować się, czy będą jakieś problemy z opóźnieniami. To o wiele…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.