Krwiodawcy 3.0.3.d25

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Medycyna i bazy leków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Krwiodawcy to aplikacja dla osób oddających krew, osocze, płytki krwi oraz białe lub czerwone krwinki. Można w niej prowadzić dziennik donacji, śledzić poziom hemoglobiny, ciśnienie i dowiedzieć się, kiedy można bezpiecznie kolejny raz udać się do centrum krwiodawstwa.

Z aplikacji można korzystać offline lub synchronizując dane z darmowym kontem. W dzienniczku można uzupełniać dane o każdej wizycie w centrum krwiodawstwa, wpisując oddany materiał, ciśnienie, poziom hemoglobiny, masę i tak dalej. Na podstawie tej daty podane zostaną terminy, kiedy można ponownie oddawać krew, osocze lub krwinki.

Zebrane dane zostaną wykorzystane do przedstawienia na wykresach zmian poziomu hemoglobiny oraz ciśnienia w czasie.

W aplikacji znajdują się również podstawowe informacje o oddawaniu krwi i lista sklepów, głównie sportowych, które mają zniżki dla dawców.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 08.08.2018 20:14

Użytkownicy iOSów proszą o taką aplikację ??

  #1 27.05.2018 22:32

Aplikacja nie uwzględnia tego, że kobieta może oddać krew 4 razy w roku i to nie dotyczy tylko roku kalendarzowego, ale rzeczywistych ostatnich 12 miesięcy. Stąd opis, że można dowiedzieć się, kiedy "bezpiecznie" możemy udać się do stacji krwiodawstwa jest tak trochę nie do końca...