reklama

Krwiodawcy 3.0.3.d25

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Medycyna i bazy leków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Krwiodawcy to aplikacja dla osób oddających krew, osocze, płytki krwi oraz białe lub czerwone krwinki. Można w niej prowadzić dziennik donacji, śledzić poziom hemoglobiny, ciśnienie i dowiedzieć się, kiedy można bezpiecznie kolejny raz udać się do centrum krwiodawstwa.

Z aplikacji można korzystać offline lub synchronizując dane z darmowym kontem. W dzienniczku można uzupełniać dane o każdej wizycie w centrum krwiodawstwa, wpisując oddany materiał, ciśnienie, poziom hemoglobiny, masę i tak dalej. Na podstawie tej daty podane zostaną terminy, kiedy można ponownie oddawać krew, osocze lub krwinki.

Zebrane dane zostaną wykorzystane do przedstawienia na wykresach zmian poziomu hemoglobiny oraz ciśnienia w czasie.

W aplikacji znajdują się również podstawowe informacje o oddawaniu krwi i lista sklepów, głównie sportowych, które mają zniżki dla dawców.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 27.05.2018 22:32

Aplikacja nie uwzględnia tego, że kobieta może oddać krew 4 razy w roku i to nie dotyczy tylko roku kalendarzowego, ale rzeczywistych ostatnich 12 miesięcy. Stąd opis, że można dowiedzieć się, kiedy "bezpiecznie" możemy udać się do stacji krwiodawstwa jest tak trochę nie do końca...

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało