reklama

Krzyżowcowi w Reaper of Souls dopomoże mistyk Myriam

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Potwierdzony na PC oraz PlayStation 4 dodatek Reaper of Souls dla Diablo III wprowadzi nową postać krzyżowca do wyboru, którego zdolności nadadzą się idealnie do pokonania anioła śmierci Maltaela, głównego złego w kontynuowanej w akcie V historii. Będzie do tego celu potrzebował jednak potężnego oręża i tutaj Blizzard pomoże wprowadzając do gry kolejnego rzemieślnika, potężną panią mistyk Myriam Jahzię.

Główną funkcją uratowanej w pewnym momencie czarodziejki, której kram naturalnie przyjdzie nam rozwijać z czasem, będzie zmiana właściwości magicznych przedmiotów. Da nam ona możliwość wygenerowania na nowo jednej z nich przy ekwipunku rzadkim lub legendarnym, przy czym jeśli już zdecydujemy się na ulepszenie cechy w przyszłości innych poza nią nie usprawnimy. Wszystkie z wyjątkiem tej zostaną zablokowane.

Druga wprowadzana nowinka to zmiana wyglądu przedmiotów. Im bardziej rozwiniemy siedzibę Myriam, tym więcej opcji wizualnej modyfikacji rzeczy się pojawi. Podlegało to będzie pewnym ograniczeniom, ale ogólnie prowadzony przez nas bohater ma się przez to móc jeszcze bardziej wyróżniać na tle innych i dysponować spójnym (na oko) orężem.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama