Księga Express STD Księga Express STD 20.07.20

Strona główna Windows Firma Programy finansowo-księgowe
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Księga Express STD to program do prowadzenia Księgi Przychodów i Rozchodów w małej firmie, którego producent oferuje wbudowany pakiet biurowy, zawierający edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny oraz terminarz z zadaniami.

Księga Express STD oddaje do dyspozycji szereg zróżnicowanych opcji w zakresie księgowości, dzięki temu z powodzeniem sprawdza się w każdym przedsiębiorstwie. Zawiera księgę podatkową z opcją używania kont księgowych, analizy graficzne zapisów KpIR, szczegółowe informacje o rejestrach VAT wraz z ich analizą, system deklaracji podatkowych, ewidencje wyposażenia, przebiegu i wydatków, funkcję rozliczania wielu wspólników, bilans księgi miesięczny oraz roczny z wykresami graficznymi i wiele, wiele innych.

Aplikacja jest sprzedawana w formie bezterminowej, wielostanowiskowej licencji (przed zakupem można pobrać wersję próbną) z możliwością pobierania darmowych aktualizacji przed rok. Wszystkie dane zapisane w programie są dostępne w formie jednego pliku. Takie rozwiązanie pozwala użytkownikowi na bezproblemowe przenoszenie potrzebnych danych na kolejne urządzenia (przy pomocy pamięci przenośnej) w bardzo szybkim tempie (np. w razie konieczności zarchiwizowania dokumentów) czy też udostępnianie ich w sieci (np. za pośrednictwem Dropboksa).

Należy zaznaczyć, że Księga Express STD pozwala na jednoczesną obsługę wielu małych przedsiębiorstw, więc świetnie sprawdzi się nie tylko w firmach, ale również biurach rachunkowych obsługujących rozmaitych zleceniodawców.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!