KuaiZip KuaiZip 2.3.2

Strona główna Windows Akcesoria Kompresory plików
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

KuaiZip to archiwizer danych, umożliwiający kompresję i dekompresję archiwów w najpopularniejszych formatach. Stworzony on został przez Chińczyków, oferuje najistotniejsze dla tego typu programu funkcje oraz udostępniony został całkowicie bezpłatnie.

Aplikacja nie należy do skomplikowany i nie odbiega w żaden sposób od konkurencyjnych rozwiązań tego typu. KuaiZip potrafi się integrować z powłoką systemową, oferuje najważniejsze opcje z poziomu menu kontekstowego, wspiera większość najpopularniejszych formatów (ZIP, 7Z, RAR czy autorski KZ), pozwala zabezpieczać tworzone archiwa hasłem oraz definiować stopień kompresji.

Lista wspieranych formatów zawiera m.in. KZ,ZIP,7Z,ACE,ARJ,BZ2,CAB,GZ,ISO,JAR,LZH,TAR,UUE i Z. KuaiZip umożliwia również tworzenie wirtualnych napędów i montowanie w nich plików z obrazami dysków.

Uwaga!

  • Program po instalacji uruchamia się domyślnie w chińskiej wersji językowej. Aby zmienić język na angielski należy przejść do lokalizacji, w której zainstalowany został program, a następnie z podkatalogu 'lang' usunąć plik 'Chs_Lang.dll'.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!