r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kujon Junior 2.1

Strona główna Android Edukacja i nauka Gry i programy dla dzieci

Kujon Junior to gra edukacyjna, pomagająca opanować wiedzę na temat części mowy, synonimów, antonimów, działań pisemnych oraz zmiany jednostek miar i przeliczaniu pieniędzy (groszy na złotówki albo centów na euro), do czego potrzebna jest już znajomość ułamków. Gra jest odpowiednia dla uczniów szkół podstawowych powyżej 8 roku życia.

Zadania matematyczne można rozwiązywać w wybranym zakresie, a także z wybranymi jednostkami miar i wag i wybranymi walutami. Działania pisemne zostały tak zaprojektowane, by wymagały tylko uzupełniania pojedynczych cyfr. Zadania z języka polskiego są podzielone na konkretne części mowy oraz znaczenie słów – gracz musi wybierać z listy przymiotniki albo rzeczowniki, synonimy albo antonimy.

Każda z gier ma dwa poziomy trudności.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Testy, kalkulator i plan lekcji – najlepsze aplikacje dla uczniów

22
04.09.2016  •  Anna Rymsza

Ponieważ zbliża się pierwszy poniedziałek kolejnego roku szkolnego, przygotowałam dla Was kilka przydatnych aplikacji. Tym razem skupiłam się na rzeczach najważniejszych – porządnym planie lekcji oraz nauce polskiego i matematyki. Aplikacje te przydadzą się uczniom w każdym wieku, poza najmłodszymi, którzy jeszcze nie umieją pisać i nie potrzebują tabliczki mnożenia. Kujon i Kujon Junior – proste gry dla uczniów podstawówek Gry z serii „Kujon” to bardzo przyjemne dla oka gry edukacyjne, uczące ortografii, rozpoznawania synonimów i antonimów, podstawowych obliczeń oraz odczytywania…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.