Kujon – Ortografia, Matematyka 1.48

Strona główna Android Edukacja i nauka Gry i programy dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kujon to przyjemna gra dla uczniów szkoły podstawowej, pomagająca opanować matematykę, ortografię i fonetykę języka polskiego. Znajdują się tu też ćwiczenia z odczytywania godziny na zegarze ze wskazówkami oraz plan zajęć do uzupełnienia.

Testy ortograficzne obejmują ponad tysiąc słów z zagadnieniami h i ch, rz i ż, u i ó, ni i ń, si i ś oraz ci i ć. Ponadto testy weryfikują umiejętność dzielenia słów na sylaby, głoski i znaki, sprawdzają wiedzę o samogłoskach i spółgłoskach.

Testy matematyczne pozwalają ćwiczyć dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie w zakresach do 10, 25, 50, 75, 100 i 200, a także porównywanie liczb większych i mniejszych.

Każdy z modułów pozwala ćwiczyć na dwóch poziomach zaawansowania. Podczas ćwiczeń zliczane są punkty, które dodatkowo motywują do nauki. Aplikacja jest też przyjemna dla oka.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Testy, kalkulator i plan lekcji – najlepsze aplikacje dla uczniów

22
04.09.2016  •  Anna Rymsza

Ponieważ zbliża się pierwszy poniedziałek kolejnego roku szkolnego, przygotowałam dla Was kilka przydatnych aplikacji. Tym razem skupiłam się na rzeczach najważniejszych – porządnym planie lekcji oraz nauce polskiego i matematyki. Aplikacje te przydadzą się uczniom w każdym wieku, poza najmłodszymi, którzy jeszcze nie umieją pisać i nie potrzebują tabliczki mnożenia. Kujon i Kujon Junior – proste gry dla uczniów podstawówek Gry z serii „Kujon” to bardzo przyjemne dla oka gry edukacyjne, uczące ortografii, rozpoznawania synonimów i antonimów, podstawowych obliczeń oraz odczytywania…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza