reklama

Kultowy Deus Ex piękniejszy dzięki darmowej i oficjalnej modyfikacji Revision

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Nie każda kultowa gra sprzed lat może liczyć, że wydawca odkurzy ją i wznowi w edycji HD, ale od czego są wierni fani. Na Steam pojawiła się darmowa modyfikacja Deus Ex Revision, która czyni oprawę cyberpunkowej gry znacznie przyjemniejszą dla oczu, a dorzuca też kilka rzeczy. Co ważne, ma ona oficjalnie błogosławieństwo Square Enix. Nie zniknie więc nagle tajemniczo z sieci, pogoniona przez ambitnych prawników firmy.

Aby móc cieszyć się usprawnieniami należy oczywiście dysponować cyfrową wersją Deus Ex ze Steam. Mod poprawia tekstury, obiekty, postacie, wygląd lokacji, a do tego wprowadza obsługę DirectX 9 plus dodatkowe tryby zabawy. Ponadto od nowa nagrano ścieżkę dźwiękową, wzorując się na oryginalnej, co było nie lada wyczynem. W sumie Revision to praca małej grupy zapaleńców, ale efekt końcowy zachwyca. Zobaczcie.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić