Kup inbBOOK Onyx i odbierz 3 książki w prezencie

Strona główna Aktualności

O autorze

W promocji Media Markt czytnik inkBOOK Onyx dostępny jest z pakietem darmowych bestsellerów. To gratka przede wszystkim dla fanów powieści kryminalnych i serialu „Castle”.

W ofercie sieci Media Markt jest już dostępny inkBOOK Onyx z dotykowym, 6-calowym, podświetlanym ekranem E Ink Carta oraz systemem Android 4.2 z możliwością instalacji aplikacji. Do każdego zakupionego urządzenia dołączany jest kupon na trzy bestsellery autorstwa Richarda Castle'a, mistrza kryminału docenionego między innymi przez „New York Times”.

Darmowa promocja obejmuje pierwsze trzy powieści z cyklu Nikki Heat: „Fala upału”, „Nagi żar” oraz „Gorączka zmysłów” autorstwa głównego bohatera serialu „Castle”, czyli fikcyjnego pisarza Richarda Castle'a. Kupon znajdujący się wewnątrz opakowania z czytnikiem, uprawnia do pobrania e-booków z platformy Midiapolis.

inkBOOK Onyx to najnowszy czytnik w ofercie wrocławskiej firmy Arta Tech. Czytnik może otworzyć większość popularnych formatów e-booków, w tym: PDF, EPUB oraz MOBI, pozwala także czytać w aplikacji Legimi. Wewnętrzną pamięć o pojemności 8 GB, można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Z Internetem i siecią domową urządzenie łączy się bezprzewodowo.

Użytkownicy czytnika inkBOOK Onyx mogą utworzyć bezpłatną kopię swojej biblioteki w usłudze Midiapolis Drive, wchodzącej w skład platformy Midiapolis. Wkrótce otrzymają również możliwość korzystania m.in.: z dedykowanego sklepu z e-bookami i aplikacjami.

Cena czytnika inkBOOK Onyx w promocji Media Markt wynosi 599 złotych. Szczegóły promocji znajdują się na stronie Midiapolis.

© dobreprogramy