Kupony Żbik - rabaty i promocje na zakupy Kupony Żbik - rabaty i promocje na zakupy version 2.0.3

Strona główna iOS Zakupy Kupony rabatowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kupony Żbik to aplikacja od autorów popularnej listy zakupów Listonic. Jej głównym zadaniem jest pomoc w zwrocie części kosztów za zakupione produkty. Ich wysokość zależy od aktualnej promocji.

Aby w pełni skorzystać z możliwości programu, powinniśmy założyć w nim konto. Cały proces trwa krótką chwilę i odbywa się z poziomu telefonu. Strona główna aplikacji przedstawia aktualne promocje w formie kuponów. Wybierając któryś z nich ujrzymy szczegółowy opis produkty z możliwością dodania go do listy zakupów Listonic. Po aktywacji kuponu mamy kilka dni na wykonanie zakupu.

W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych rozwiązań, wybrany produkt możemy zakupić w prawie dowolnym sklepie. Aby otrzymać określony zwrot należy po zakupie zeskanować paragon. Na jego podstawie otrzymamy pieniądze. Zostaną one przelane na nasze konto. Te podajemy w danych profilu.

Na pochwałę zasługuje podejście autorów do użytkowników. Już w opisie aplikacji znajdziemy dokładne wytłumaczenie wszystkich uprawnień jakich wymaga program. Dodatkowo, o konkretne dane jesteśmy proszeni dopiero gdy zdecydujemy się skorzystać z danej opcji.

Interfejs Kupony Żbik bardzo dobrze wpisuje się w wytyczne iOS 7.0 do tego oferuje kilka swoich, ciekawych rozwiązań. Jest ładny, a zarazem minimalistyczny. Posiada tylko niezbędne elementy, dzięki temu nawigacja w programie nikomu nie powinna sprawiać problemu. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!