Kupony do Maka Kupony do Maka 2.4.6

Strona główna Android Zakupy Kupony rabatowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kupony do Maka to darmowa aplikacja, dzięki której będziemy mogli skorzystać z najnowszych kuponów promocyjnych do McDonalds, KFC, Burger King i North Fish.

Płać taniej w McDonalds, KFC, Burger King i North Fish

Za pomocą opisywanego narzędzia wybierzemy interesujące nas zniżki, a następnie zeskanujemy kupon lub pokażemy go kasjerowi w trakcie składania zamówienia w jednej z wyżej wymienionych restauracji szybkiej obsługi. Warto dodać, że poszczególne kupony są nielimitowane, w związku z czym możemy korzystać z nich wielokrotnie, za każdym razem płacąc mniej.

Cennik produktów (menu) McDonalds, KFC, Burger King i North Fish

Kupony do Maka zawierają także wbudowaną wyszukiwarkę, co sprawia, że nie musimy przeglądać wszystkich ofert, ale zlokalizować jedynie interesujące nas promocje. Oprócz tego znajdziemy tu aktualny cennik wszystkich produktów dostępnych w McDonalds, KFC, Burger King i North Fish.

Działa bez dostępu do sieci

Wszystkie powyższe opcje są dostępne zarówno w trybie online, jak i offline. Oznacza to, że Kupony do Maka nie wymagają stałego połączenia z internetem. Nie trzeba również tworzyć swojego konta i logować się do aplikacji.

Najważniejsze cechy:

  • kupony zniżkowe do restauracji McDonalds, KFC, Burger King i North Fish
  • zawiera całe menu produktów z McDonalds, KFC, Burger King i North Fish
  • wbudowana wyszukiwarka ułatwia znalezienie ofert promocyjnych
  • nie wymaga dostępu do internetu

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!