Kupony, gazetki promocje Qpony Kupony, gazetki promocje Qpony 6.13.2

Strona główna Android Zakupy Kupony rabatowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kupony, gazetki promocje Qpony to aplikacja zawierająca w sobie informacje o promocjach oraz kupony do wielu popularnych sieci sklepów, a także restauracji.

Aplikacja posiada możliwość założenia oraz logowania na konto, dzięki czemu zyskujemy możliwość synchronizacji naszych danych i ustawień pomiędzy różnymi urządzeniami. Nie jest ono jednak niezbędne do korzystania z programu. Dane do wyświetlenia są określane na podstawie naszej lokalizacje, możemy ją ustalić ręcznie.

Poza prezentacją ogólnodostępnych promocji, aplikacja posiada także akcje partnerskie, czyli okazje przygotowane tylko z myślą o użytkownikach Qponów. Jeżeli chodzi o zawartość to znajdziemy tu większość najpopularniejszych sieci sklepów oraz restauracji i fastfoodów. Dzięki podziałowi na kategorie, łatwiej znaleźć produkty z interesujących nas zakresów.

Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę Androda 4.0. Dodatkową zaletą jest możliwość pobrania część treści do pamięci urządzenia i korzystania z nich bez potrzeby połączenia z siecią. Aplikacja jest darmowa i nie wyświetla dodatkowych reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!