r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kupony, gazetki promocje Qpony

Strona główna Android Zakupy Kupony rabatowe

Kupony, gazetki promocje Qpony to aplikacja zawierająca w sobie informacje o promocjach oraz kupony do wielu popularnych sieci sklepów, a także restauracji.

Galeria programu

Aplikacja posiada możliwość założenia oraz logowania na konto, dzięki czemu zyskujemy możliwość synchronizacji naszych danych i ustawień pomiędzy różnymi urządzeniami. Nie jest ono jednak niezbędne do korzystania z programu. Dane do wyświetlenia są określane na podstawie naszej lokalizacje, możemy ją ustalić ręcznie.

Poza prezentacją ogólnodostępnych promocji, aplikacja posiada także akcje partnerskie, czyli okazje przygotowane tylko z myślą o użytkownikach Qponów. Jeżeli chodzi o zawartość to znajdziemy tu większość najpopularniejszych sieci sklepów oraz restauracji i fastfoodów. Dzięki podziałowi na kategorie, łatwiej znaleźć produkty z interesujących nas zakresów.

Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę Androda 4.0. Dodatkową zaletą jest możliwość pobrania część treści do pamięci urządzenia i korzystania z nich bez potrzeby połączenia z siecią. Aplikacja jest darmowa i nie wyświetla dodatkowych reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.