Kupony, promocje, gazetki - Qpony Kupony, promocje, gazetki - Qpony version 4.7.0

Strona główna iOS Zakupy Kupony rabatowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kupony, promocje, gazetki - Qpony jak sama nazwa wskazuje to zbiór kuponów informacji o promocjach i gazetek popularnych siec sklepów. Wszystko zgromadzono w jednej aplikacji.

Aplikacja posiada możliwość założenia oraz logowania na konto, dzięki czemu zyskujemy możliwość synchronizacji naszych danych i ustawień pomiędzy różnymi urządzeniami. Nie jest ono jednak niezbędne do korzystania z programu. Dane do wyświetlenia są określane na podstawie naszej lokalizacje, możemy ją ustalić ręcznie.

Poza dostępem do promocji ogólnych, które znajdziemy także w innych aplikacjach i serwisach, Qpony posiadają także akcje partnerskie, czyli okazje przygotowane tylko z myślą o użytkownikach programu. Jeżeli chodzi o zawartość to znajdziemy tu większość najpopularniejszych sieci sklepów oraz restauracji i fastfoodów. Dzięki podziałowi na kategorie, łatwiej znaleźć produkty z interesujących nas zakresów.

Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę iOS. Dodatkową zaletą jest możliwość pobrania część treści do pamięci urządzenia i korzystania z nich bez potrzeby połączenia z siecią. Aplikacja jest darmowa i nie wyświetla reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!