Kurs CorelDRAW 12

Strona główna Aktualności

O autorze

Jak już wcześniej kilkukrotnie zapowiadaliśmy, jedną z atrakcji "Tygodnia z Corelem" miał być kurs CorelDRAW 12. W dniu dzisiejszym opublikowaliśmy kolejny, trzeci jego odcinek.

Ten autorski kurs, przygotowany przez jednego z redaktorów vortalu - Ryana, ma wprowadzić początkujących Czytelników w arkana grafiki wektorowej. Począwszy od podstaw programu i idei grafiki wektorowej omówionych w pierwszej części, poprzez krzywe i obiekty (cz. 2), dobrnęliśmy do okien dokowanych, którym została poświęcona trzecia część kursu. Dwie pierwsze części wzbogacone zostały dodatkowo o praktyczne demonstracje, trzecia natomiast zawiera interakcyjne grafiki.

Jako, że trzeci odcinek, jest środkowym z całego kursu (w sumie ma być ich pięć), wszystkich Czytelników, którzy jeszcze nie mieli okazji się z nim zapoznać gorąco do tego zachęcamy. Poszczególne części, podobnie jak inne publikacje przygotowane na czas "Tygodnia z Corelem" publikowane są w specjalnie wydzielonej części vortalu, dostępnej pod bezpośrednim adresem corel.dobreprogramy.pl.

© dobreprogramy
s