Kurso de Esperanto 5.1

Strona główna Windows Edukacja i nauka Inne języki obce
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kurso de Esperanto to multimedialny program do samodzielnej nauki języka Esperanto. Ten jedyny w swym rodzaju język, a zarazem też sposób werbalnej komunikacji pomiędzy wielonarodowymi nacjami jest pewnego rodzaju "drogą na skróty" we wzajemnym porozumiewaniu się. Co prawda język ten odszedł już praktycznie do lamusa, ale jego zwolenników traktujących go chociażby jako ciekawostkę czy też hobby, po dziś dzień nie brakuje na całym świecie.

Kurso de Esperanto tworzy pewien rodzaj kursu składającego się z 12 lekcji, gdzie pierwszych 7 obejmuje wymowę wraz z ćwiczeniami ze słuchu, a 5 kolejnych głównie ćwiczenia z rozumienia tekstów. O postępie i wyniku naszej nauki możemy dowiedzieć się podchodząc do końcowego egzaminu, który obejmuje swym zakerem materiał zgromadzony na wszystkich 12 lekcjach.

Uwaga!

Przez rozpoczęciem nauki zaleca się dokonać konfiguracji programu, która polega na wyborze języka, którego będziemy używać w trakcie nauki oraz czcionki zawierającej esperanckie litery. Autor przygotował również kilka cennych uwag dla rozpoczynających naukę języka Esperanto.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!