Kwejk.pl Kwejk.pl

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Aplikacje rozrywkowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja mobilna Kwejk.pl pozwala przeglądać memy oraz GIF-y, publikowane na łamach bardzo popularnego w polskim internecie serwisu rozrywkowego Kwejk.pl.

Po zainstalowaniu programu, użytkownik nie będzie musiał dodatkowo go konfigurować. Aplikacja będzie od razu gotowa do pracy. Znajdziemy w niej najnowsze memy oraz animacje GIF, przesyłane na Kwejka przez członków społeczności serwisu. Treści odkryjemy, przesuwając pionowo palcem po ekranie urządzenia. Kategorie wpisów znajdziemy w menu wysuwanym z lewej strony ekranu: są to treści opublikowane, oczekujące na publikacje oraz dobrane losowo spośród zasobów Kwejka. Każdy wpis opatrzony jest ściągawką wskazującą liczbę głosów na tak oraz na nie, a także komentarzy.

Z aplikacji można korzystać bez zalogowania się, ale logując się za pomocą konta na Facebooku zyskamy dostęp do możliwości komentowania wpisów oraz zostawiania pod nimi naszych polubień. Memy oraz GIF-y można też zapisywać w pamięci iPhone'a lub iPada, a także udostępniać je m.in. SMS-em lub e-mailem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!