r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kwejk.pl 3.1.2

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Aplikacje rozrywkowe

Aplikacja mobilna Kwejk.pl pozwala przeglądać memy oraz GIF-y, publikowane na łamach bardzo popularnego w polskim internecie serwisu rozrywkowego Kwejk.pl.

Galeria programu

Po zainstalowaniu programu, użytkownik nie będzie musiał dodatkowo go konfigurować. Aplikacja będzie od razu gotowa do pracy. Znajdziemy w niej najnowsze memy oraz animacje GIF, przesyłane na Kwejka przez członków społeczności serwisu. Treści odkryjemy, przesuwając pionowo palcem po ekranie urządzenia. Kategorie wpisów znajdziemy w menu wysuwanym z lewej strony ekranu: są to treści opublikowane, oczekujące na publikacje oraz dobrane losowo spośród zasobów Kwejka. Każdy wpis opatrzony jest ściągawką wskazującą liczbę głosów na tak oraz na nie, a także komentarzy.

Z aplikacji można korzystać bez zalogowania się, ale logując się za pomocą konta na Facebooku zyskamy dostęp do możliwości komentowania wpisów oraz zostawiania pod nimi naszych polubień. Memy oraz GIF-y można też zapisywać w pamięci iPhone'a lub iPada, a także udostępniać je m.in. SMS-em lub e-mailem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.