r   e   k   l   a   m   a
reklama

Kwietniowe nominacje MVP

Strona główna Aktualności

O autorze

W drugim kwartale nie było nowych nominacji do tytułu Microsoft Most Valuable Professional. Renominację otrzymali: Aleksander Polak - w kategorii Visual Developer - Visual C#, Konrad Sagała - w kategorii Exchange Server, Radosław Sokół - w kategorii Consumer Security i Sebastian Wilczewski - w kategorii Microsoft Office SharePoint Server. Gratulujemy! Renominacji nie otrzymali: Tomasz Zenger, Piotr Dynia, Piotr Dobrowolski, Paweł Matyjasek i Krzysztof Pozorek.

MVP to osoby wyróżnione przez Microsoft za aktywne dzielenie się swoją wiedzą na temat jego produktów w społecznościach takich jak grupy dyskusyjne i fora a także podczas spotkań grup offline i konferencji lub poprzez blogi, artykuły i książki. Program jest prowadzony w Polsce od ponad 5 lat. Obecnie tym tytułem nagrodzono na świecie ponad 4 tysiące osób, w Polsce 30. Tytuł przyznawany jest przez wewnętrzną komisję Microsoft kandydatom wybranym z list nominacyjnych, przedstawianych przez pracowników oraz członków społeczności internetowych. Oprócz tytułu, nagrodzeni otrzymują, m.in. dostęp do kodów źródłowych Windows, możliwość bezpośredniego kontaktu z programistami i osobami tworzącymi oprogramowanie Microsoft oraz możliwość publikowania własnych artykułów w bazie wiedzy Microsoft.

Listę polskich MVP znaleźć można na polskiej stronie programu. Z kolei na globalnej witrynie MVP znajduje się lista wszystkich obecnie nagrodzonych osób.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTak wygląda historia PlayStation. Kiedy będzie PS5? Jeszcze długo poczekamy