reklama

Kwietniowe nominacje MVP

Strona główna Aktualności

O autorze

W tym cyklu nominacyjnym Microsoft nie nagrodził tytułem Most Valuable Professional żadnej nowej osoby z Polski. Renominację na kolejny rok uzyskał Konrad Sagala w kategorii Exchange Server. Renominacji nie uzyskali: Radosław Sokół, Sebastian Wilczewski i Aleksander Polak.

MVP to osoby wyróżnione przez Microsoft za aktywne dzielenie się swoją wiedzą na temat jego produktów w społecznościach takich jak grupy dyskusyjne i fora a także podczas spotkań grup offline i konferencji lub poprzez blogi, artykuły i książki. Program jest prowadzony w Polsce od ponad 6 lat. Obecnie tym tytułem nagrodzono na świecie ponad 4 tysiące osób, w Polsce 28. Tytuł przyznawany jest przez wewnętrzną komisję Microsoft kandydatom wybranym z list nominacyjnych, przedstawianych przez pracowników oraz członków społeczności internetowych. Oprócz tytułu, nagrodzeni otrzymują, m.in. dostęp do kodów źródłowych Windows, możliwość bezpośredniego kontaktu z programistami i osobami tworzącymi oprogramowanie Microsoft oraz możliwość publikowania własnych artykułów w bazie wiedzy Microsoft.

Listę polskich MVP znaleźć można na polskiej stronie programu. Z kolei na globalnej witrynie MVP znajduje się lista wszystkich obecnie nagrodzonych osób.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić