LEGO Batman 3: Beyond Gotham

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Studio Tt Games ma już za sobą wiele gier stworzonych we współpracy z popularnym producentem klocków. Prywatnie chyba szczególnie upodobało zaś sobie komiksy amerykańskiego wydawnictwa DC, bo LEGO Batman 3: Beyond Gotham to kolejna już produkcja z Mrocznym Rycerzem w roli głównej. Z edycji na edycję jego przygody stają się coraz bardziej skomplikowane, dołącza do niego także coraz więcej innych herosów.

Historia faktycznie wykracza poza Gotham, a nawet Ziemię. Pierwsze skrzypce gra w niej potężny Brainiac, pojawiają się też Joker, Lex Luthor, a także inne zbiry, również kosmiczne. Z drugiej strony mamy całą kolorową obsadę Ligi Sprawiedliwości, w tym Wonder Woman, Supermana, Green Lanterna, Cyborga, no i naturalnie Batmana z Robinem. Ogólnie fabuła tutaj jest jedną z najbardziej dynamicznych w serii.

Rozgrywka pozostała wierna korzeniom. Po szczegółowo opracowanych poziomach biegamy w kilka postaci, przełączając się między nimi, gdy zajdzie akurat potrzeba wykorzystania konkretnej umiejętności. Zamaskowany Bruce Wayne przykładowo może korzystać z różnorakich pancerzy. Do tego dochodzi radosne demolowanie otoczenia, aby zebrać jak najwięcej plastikowych monet, potrzebnych na odblokowanie bonusów.

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala rozegrać sam początek gry, oferując jednak nawet kilkadziesiąt minut rozgrywki. Powinna dobrze narobić apetytu na więcej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!