LEGO DC Super-Villains

Strona główna Windows Gry Przygodowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

LEGO DC Super-Villains to nowa gra studia Traveller’s Tales mającego w swoim dorobku wiele innych produkcji bazujących na licencji klocków LEGO.

Jeśli kiedykolwiek chcieliście wcielić się w złoczyńcę, to LEGO DC Super-Villains pozwoli wam na stworzenie takiego bohatera. Dowiemy się, że Liga Sprawiedliwości, która dotychczas chroniła uniwersum DC, gdzie toczy się akcja gry, przepadła bez śladu, a jej miejsce zajęli członkowie Związku Sprawiedliwości, którzy prawdopodobnie nie mają najlepszych intencji.

LEGO DC Super-Villains, tak jak inne gry z serii LEGO, jest przygodówką akcji z perspektywy trzeciej osoby, w którą najlepiej gra się z drugą osobą na jednym ekranie. Nie jest to oczywiście konieczne, bo autorzy udostępnili także opcję zabawy dla jednego gracza. W obu przypadkach możemy stanąć u boku znanych antagonistów, takich jak np. Harley Quinn i Joker.

Podczas rozgrywki w LEGO DC Super-Villains będziemy eksplorować otwarty świat, by wykonywać misje główne oraz zadania poboczne. W grze zajmiemy się walką z przeciwnikami, rozwiązywaniem zagadek, niszczeniem obiektów otoczenia, stawianiem nowych konstrukcji, zbieraniem przedmiotów i kolekcjonowaniem monetek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!