r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

LEGO Digital Designer 4.3.10

Strona główna Mac Dom Programy dla dzieci
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LEGO Digtal Designer to program służący do tworzenia wirtualnych budowli z klocków LEGO.

Galeria programu

W programie do dyspozycji użytkownika jest wiele rodzajów klocków, takich samych jak te dostępne w rzeczywistości w sklepie. Dowolnie można zmieniać ich kolor oraz położenie. Budowanie odbywa się poprzez przeciąganie klocków z listy na trójwymiarową planszę. Budowle można obracać i oglądać z każdej strony.

Klocki pogrupowane są według kategorii i łatwo odnaleźć te, których w danej chwili szukamy. Interfejs programu jest bardzo intuicyjny i łatwy do opanowania, więc nie powinien sprawiać problemu nawet mniej doświadczonym użytkownikom i dzieciom. Gotowe modele można zapisywać na dysku do pliku LXF lub wydrukować. Ciekawym dodatkiem jest możliwość zamówienia stworzonych budowli w formie fizycznych klocków za pośrednictwem strony LEGO.

Projektowanie wirtualnych budowli z klocków z pewnością sprawi radość nie tylko dzieciom, ale także i dorosłym. LEGO Digital Designer dostępny jest do pobrania za darmo w pełnej wersji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.