LEGO Digital Designer 4.3.11

Strona główna Windows Dom Programy dla dzieci
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LEGO Digital Designer to darmowy program przeznaczony do tworzenia komputerowych modeli z klocków Lego.

Aplikacja posiada szereg funkcji umożliwiających precyzyjne zaprojektowanie swojego modelu z wirtualnych klocków Lego. Przygotowane projekty można zapisywać i odczytywać, co usprawnia ich późniejszą edycję. Gotowe projekty można również wydrukować. Program oferuje szeroką gamę różnego rodzaju klocków dostępnych w różnych kolorach. Wybrane elementy można klonować, kolorować i dowolnie obracać.

Dodatkowym walorem LEGO Digital Designer jest możliwości powiększania oraz dowolnego obracania tworzonego obiektu. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i ogranicza się właściwie tylko do przeciągania i upuszczania wyznaczonych elementów na pole do tego przeznaczone.

Projekty stworzone za pomocą LEGO Digital Designer można zamówić za pośrednictwem oficjalnej strony LEGO.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

eh, świetny program, przywołuje wspomnienia, kreatywny, dobrze wykonany
Strasznie wciąga :(
ocena użytkownika
12.08.2016 10:09 • Recenzja do wersji 4.3.9

Klocki Lego od kilku dekad jako nieliczna zabawka trzyma się na półkach sklepowych. Moda na pokemony, hello kity czy inne tego typu badziewia przemija szybciej niż można sobie wyobrazić, poza tym nie rozwijają wyobraźni i kreatywności. Jestem i byłem wielkim fanem lego :) Pierwszy zestaw (statek kosmiczny) mam do dzisiaj. Naprawdę polecam wszystkim rodzicom zarażać dzieci zabawą klockami. A apka, no cóż fajna zabawa ale wolę prawdziwe klocki :)

Prosta, fajna zabawa przywołująca dziecięce zabawy realnymi klockami, straszny złodziej czasu
Problemy z program przy zabawie z 15 000 kloców i więcej, straszny złodziej czasu
ocena użytkownika
22.05.2016 23:15 • Recenzja do wersji 4.3.8

Pamiętam jak kilkadziesiąt lat temu dostałem swoją pierwszą paczkę klocków Lego - była to mała motorówka, gdzie było tylko 20 klocków, drugim opakowaniem był mały samochód terenowy, Z dwóch zestawów można było tworzyć wielkie dzieła. Jakiś czas później tato przywiózł dużą paczkę klocków Cobi, które okazało się, że pasują do moich 2 zestawów Lego. tak zaczęła się moja przygoda z tymi właśnie klockami Pamiętam, że przez lata nazbierało się ich dość sporo. Uwielbiałem się nimi bawić, Klocki tek później oddałem dla młodszego brata mojego kumpla, któremu służyły jeszcze wiele lat.

Dlaczego o tym piszę? Wspomnienia te wróciły w momencie gdy odkryłem tą grę na naszym portalu. Postanowiłem sprawdzić czy elektroniczne klocki będą choćby namiastką tego czym bawiłem się za młodu. okazało się, że są i ... zacząłem budować, co pochłonęło wiele kolejnych wieczorów (niestety wpłynęło to jakość moich wpisów blogowych, ale co mi tam - trochę dzieciństwa nikomu jeszcze nie zaszkodziło:)

Gra/Program umożliwia nam budowanie z tradycyjnych klocków Lego, klocków z serii Mindstorm, oraz tworzeniu projektów mieszanych. Do wybory mamy praktycznie nieograniczoną ilość klocków i dowolną ilość miejsca w oknie. Możliwości co do edycji projektów opisana została powyżej, nie ma więc sensu przepisywać tego jeszcze raz. Z mojej strony moje powiedzieć, że ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Na każdy mój pomysł znalazł się odpowiedni klocek.

Jednak nie ma róży bez ognia - Aplikacja bardzo mi się spodobała jednakże nie jest idealnie. Po wykorzystaniu około 15 tyś klocków program zaczyna mieć mieć problemy. Projekt potrafi wczytywać się nawet kilka minut, zawieszać się lub samoistnie wyłączać. Jednak te niewielkie niedogonienia nie są w stanie zatrzeć dobrego wrażenia, jakie ta gra na mnie wywarła.