LEGO Harry Potter: Lata 1-4

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LEGO Harry Potter: Lata 1-4 jest przygodową grą akcji. Dzięki niej możemy przeżyć kluczowe wydarzenia z pierwszych czterech tomów powieści o Harrym Potterze autorstwa J.K. Rowling, które zostały przedstawione również w pełnometrażowych filmach.

Hogwart w wersji LEGO!

Tak samo jak w innych produkcjach studia TT Games, również w opisywanej grze zarówno postacie, jak i wszystkie elementy otoczenia, zostały zbudowane z klocków LEGO, co nadaje grze specyficznego klimatu. LEGO Harry Potter: Lata 1-4 to doskonała okazja, by wspólnie z Harrym, Ronem i Hermioną, a także wieloma innymi ikonicznymi postaciami, wziąć udział w emocjonujących przygodach. Warto pamiętać, że kolejne zostały ukazane w drugiej części zatytułowanej LEGO Harry Potter: Lata 5-7.

Jak w to się gra?

LEGO Harry Potter: Lata 1-4 bazuje na mechanice rozgrywki znanej z poprzednich dzieł TT Games osadzonych w uniwersum LEGO. Mamy tu więc do czynienia z grą, w której eksplorujemy lokacje, kolekcjonujemy przedmioty, walczymy z przeciwnikami i rozwiązujemy nieskomplikowane zagadki logiczne. Całość da się przejść samemu, ale twórcy przygotowali tryb kooperacji dla dwóch osób.

W grze LEGO Harry Potter: Lata 1-4 nie mogło zabraknąć lekcji magii, nauki latania na miotle, meczów quidditcha, warzenia mikstur, a także – a może przede wszystkim – możliwości rzucania czarów. Zaklęcia wykorzystujemy między innymi po to, by uporać się z prostymi łamigłówkami, a tym samym odblokować dostęp do kolejnych zadań.

Najważniejsze cechy:

  • przygodowa gra akcji w świecie LEGO
  • weź udział w kluczowych wydarzeniach z pierwszych czterech książek i filmów o Harrym Potterze
  • nieskomplikowana rozgrywka
  • różnorodne atrakcje (lekcje magii i nie tylko)
  • tryb współpracy dla dwóch graczy (przy jednym ekranie)

Minimalne wymagania sprzętowe gry LEGO Harry Potter: Lata 1-4:

  • system operacyjny Windows XP, Windows Vista
  • procesor Intel Pentium 4 1,8 GHz lub AMD Athlon XP 2200+
  • 512 MB RAM
  • karta graficzna ATI Radeon X1300 lub NVIDIA GeForce FX 5800 (256 MB VRAM)
  • karta dźwiękowa w 100 procentach zgodna z DirectX 9.0

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!