LEGO Juniors Create & Cruise LEGO Juniors Create & Cruise 6.8.6085

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

LEGO Juniors Create & Cruise to gra LEGO dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat, dzięki której mogą one wykazać się kreatywnością. Produkcja jest dostępna za darmo i nie zawiera mikropłatności umożliwiających kupowanie dodatków za prawdziwe pieniądze.

Buduj własne pojazdy i figurki LEGO

Za sprawą LEGO Juniors Create & Cruise możemy tworzyć własne pojazdy, a następnie dzięki nim eksplorować kolejne lokacje. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by oddać się budowaniu własnych minifigurek LEGO. Za wykonywanie zadań otrzymujemy monety, dzięki którym odblokowujemy dostęp do nowych, wirtualnych zestawów klocków LEGO.

Łatwa rozgrywka

LEGO Juniors Create & Cruise posiada bardzo proste sterowanie. Nie trzeba umieszczać pojedynczych klocków obok siebie, gdyż wystarczy kilka razy przesunąć palcem w ekran, by zbudować dowolnego ludzika LEGO czy też pojazd (oprócz zwykłych samochodów dostępne są również wielkie ciężarówki, helikoptery i nie tylko).

Warto dodać, że LEGO Juniors Create & Cruise skonstruowano w taki sposób, by radość z zabawy czerpali również najmłodsi fani duńskich klocków. Podczas rozgrywki nie jest wymagana umiejętność czytania i pisania.

LEGO Juniors Create & Cruise - cechy gry:

  • darmowa gra LEGO dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat
  • prosta rozgrywka skupiająca się na tworzeniu nowych pojazdów i figurek
  • wiele nowych obiektów do odblokowania
  • nie wymaga umiejętności czytania i pisania
  • nie zawiera mikropłatności

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!