r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

LEGO Ninjago: Skybound 11.6.34

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

LEGO Ninjago: Skybound to ciekawa gra na urządzenia z Androidem, wykorzystująca do zabawy postaci z klocków Lego i osadzona w klimacie Azji sprzed wieków.

Galeria programu

Gra prezentuje się świetnie pod względem graficznym. Plansze są rozbudowane, dynamika gry wciąga, tła przyciągają uwagę. Aż trudno uwierzyć, że ta produkcja jest dostępna bezpłatnie. W rozgrywce wcielamy się w wojownika ninja (rzecz jasna, odwzorowanego jako figurka z klocków Lego), który ma kilka misji do wypełnienia. Po pierwsze, musimy pokonać siły złego dżina Nadakhana, który najechał wyspy Ninjago. Jego żołnierzy na planszy jest sporo i nie sposób ich uniknąć, choć czasem warto postarać się ich zaskoczyć, aby zdobyć punkty za skuteczny, przeprowadzony niespodziewanie atak. Przemierzając kolejne plansze, staramy się uwolnić naszych przyjaciół: Zane'a, Nyę, Lloyda, Cole'a i Kaia. To nasz drugi cel w grze LEGO Ninjago: Skybound. Całości smaczku dodaje lecąca w tle azjatycka muzyka.

Gra LEGO Ninjago: Skybound to świetna propozycja dla miłośników zręcznościówek i fanów gier, w których twórcy postarali się o świetną oprawę graficzną. Z tą aplikacją można spędzić naprawdę długie godziny.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowe i dobre gry na smartfony, których możesz nie znać – jest w co pograć!

41
OPROGRAMOWANIE 14.02.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

W sklepie Google Play czekają na nas setki tysięcy aplikacji oraz gier. Niektóre wyglądają tak, jakby napisano je dla Androida w wersji 1.6, czyli – patrząc z perspektywy rozwoju tego systemu operacyjnego – niemal przedpotopowej. Są brzydkie, używanie ich przyprawia o ból głowy i zębów, trudno się połapać, o co chodzi na ekranie. A grając na smartfonie lub tablecie z Androidem, czasem nie można się oprzeć wrażeniu, że nawet na Atari lub ZX Spectrum jakieś 20 lat temu gry wyglądały lepiej. Ale są w sklepie Google Play również takie propozycje, przy których buzia sama się uśmiechnie. Bo to…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 18.07.2016 15:00

czemu nie moge sięzalogować

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.