r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

LEGO Ninjago: Skybound 11.6.34

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

LEGO Ninjago: Skybound to ciekawa gra na urządzenia z Androidem, wykorzystująca do zabawy postaci z klocków Lego i osadzona w klimacie Azji sprzed wieków.

Gra prezentuje się świetnie pod względem graficznym. Plansze są rozbudowane, dynamika gry wciąga, tła przyciągają uwagę. Aż trudno uwierzyć, że ta produkcja jest dostępna bezpłatnie. W rozgrywce wcielamy się w wojownika ninja (rzecz jasna, odwzorowanego jako figurka z klocków Lego), który ma kilka misji do wypełnienia. Po pierwsze, musimy pokonać siły złego dżina Nadakhana, który najechał wyspy Ninjago. Jego żołnierzy na planszy jest sporo i nie sposób ich uniknąć, choć czasem warto postarać się ich zaskoczyć, aby zdobyć punkty za skuteczny, przeprowadzony niespodziewanie atak. Przemierzając kolejne plansze, staramy się uwolnić naszych przyjaciół: Zane'a, Nyę, Lloyda, Cole'a i Kaia. To nasz drugi cel w grze LEGO Ninjago: Skybound. Całości smaczku dodaje lecąca w tle azjatycka muzyka.

Gra LEGO Ninjago: Skybound to świetna propozycja dla miłośników zręcznościówek i fanów gier, w których twórcy postarali się o świetną oprawę graficzną. Z tą aplikacją można spędzić naprawdę długie godziny.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowe i dobre gry na smartfony, których możesz nie znać – jest w co pograć!

41
14.02.2016  •  Łukasz Maślanka

W sklepie Google Play czekają na nas setki tysięcy aplikacji oraz gier. Niektóre wyglądają tak, jakby napisano je dla Androida w wersji 1.6, czyli – patrząc z perspektywy rozwoju tego systemu operacyjnego – niemal przedpotopowej. Są brzydkie, używanie ich przyprawia o ból głowy i zębów, trudno się połapać, o co chodzi na ekranie. A grając na smartfonie lub tablecie z Androidem, czasem nie można się oprzeć wrażeniu, że nawet na Atari lub ZX Spectrum jakieś 20 lat temu gry wyglądały lepiej. Ale są w sklepie Google Play również takie propozycje, przy których buzia sama się uśmiechnie. Bo to…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 18.07.2016 15:00

czemu nie moge sięzalogować

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.