LEGO Przygoda

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Oparta na animacji o takim samym tytule gra, tym razem stawia na otwarty świat i środowisko umożliwiające kreowanie świata na swoje potrzeby.

Dowolności czar

LEGO Przygoda to kolejna odsłona, cieszącej się popularnością serii z klockami LEGO na czele. Tym razem twórcy zdecydowali, że porzucą znane historie swoich serii na rzecz otwartego świata oraz losowo generowanej historii. Gracz wciela się więc w Emmeta - prostego członka społeczności ludzików LEGO, który nie odznacza się niczym względem swoich braci i sióstr. W międzyczasie okrutny tyran, Lord Biznes postanawia rozprawić się raz na zawsze z siejącymi nieład budowniczymi. Od poczynań naszego bohatera zależy los plastikowej ludności LEGO.

Rozgrywka oparta jest na eksploracji przemierzanych podczas podróży lokacji, w których wykorzystujemy wrodzone umiejętności postaci. Do rozwiązywania zagadek oraz walki z potężniejszymi przeciwnikami, wykorzystujemy wspołpracujące z nami ludziki. Twórcy chwalą się, że na potrzeby gry przygotowali ich ponad dziewięćdziesiąt.

Piaskownica możliwości

Na gracza czeka piętnaście ogromnych poziomów, pełnych detali komnat i tysiące elementów lego do zebrania. Nowością jest bowiem możliwość budowania obiektów z klocków LEGO. Po zebraniu instrukcji i skompletowaniu materiałów możemy przystąpić do składania modelu. Podobnie zresztą jak w prawdziwym życiu!

Bawić możemy się sami w kampanii dla pojedynczego gracza lub skorzystać z opcji współpracy dla dwóch osób. Możemy grać przez internet lub na jednym komputerze jednocześnie. W trybie kooperacji gra się zupełnie inaczej a doświadczenia płynące z zabawy są o niebo lepsze.

Kluczowe cechy gry:

  • wciągająca rozgrywka
  • bajeczny świat LEGO
  • możliwość budowania własnych elementów
  • olśniewająca grafika
  • wpadająca w ucho ścieżka dźwiękowa
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!