LEGO Star Wars

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gwiezdne wojny to jedna z najpopularniejszych filmowych sag na świecie, a klocki LEGO kojarzy chyba każdy, nic dziwnego więc, że połączono w końcu jedno z drugim. W rezultacie dostaliśmy popularną grę LEGO Star Wars, która trafia w gusta szerokiego grona odbiorców, młodych i starszych graczy. W bardziej humorystyczny, a przy tym specjalnie kanciasty sposób, przedstawiane są tutaj wydarzenia z nowszej trylogii.

W podstawowej formie zabawa opiera się na dotarciu do wyjścia z danego etapu. Po drodze jednak trudno przejść obojętnie obok cennych plastikowych monet, masowo wypadających z niszczonych obiektów, do tego zaś dochodzi wiele poukrywanych przedmiotów. Niejednokrotnie przyjdzie pogłówkować, jak dostać dalej. Należy umiejętnie korzystać ze zdolności dostępnych bohaterów, przełączając się między nimi.

W toku zabawy ludków LEGO odkrywa się tutaj kilkadziesiąt, włączając w to oczywiście rycerzy Jedi, ale też reprezentantów mrocznej strony mocy czy postacie drugoplanowe z filmów. Pokonani przeciwnicy śmiesznie rozpadają się na poszczególne elementy, więc gra nadaje się również dla mniejszych fanów Gwiezdnych wojen. Niemniej to tak uniwersalny produkt, że wyciskać z niego ostatnie soki będzie przyjemnie też rodzicom.

Ograniczenia wersji demo

Wersja testowa oferuje do rozegrania pierwszy poziom opowieści, początek Mrocznego widma. Daje to dość porządny wgląd w mechanikę rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!