LEGO Star Wars III - The Clone Wars

Strona główna Windows Gry Przygodowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

LEGO Star Wars III - The Clone Wars to przygodowa gra akcji dla fanów Gwiezdnych wojen, a w szczególności serialu telewizyjnego Star Wars: The Clone Wars. Pozwala ona na rozgrywkę w dwie osoby przy jednym ekranie.

Gra Star Wars: The Clone Wars

Kampania LEGO Star Wars III - The Clone Wars zawiera ponad 20 misji fabularnych, a także 40 dodatkowych poziomów. Podczas rozgrywki wcielimy się w mnóstwo ikonicznych postaci i będziemy walczyć z hordami przeciwników, by ostatecznie pokonać największe czarne charaktery, czyli hrabiego Doku, generała Grievousa oraz Asajj Ventress. Mimo bardzo poważnej tematyki, jaką jest walka ze złem i ratowanie świata, poszczególne sceny ukazane w opisywanej produkcji obfitują w potężną dawkę humoru.

Rozgrywka w LEGO Star Wars III - The Clone Wars

LEGO Star Wars III - The Clone Wars umożliwia eksplorowanie lokacji umiejscowionych w różnych zakątkach wszechświata (zarówno pieszo, jak i za pomocą różnorodnych statków kosmicznych), gdzie będziemy musieli zmierzyć się z wrogami, rozwiązać liczne zagadki i zebrać cenne przedmioty. Na uwagę zasługują również nowe umiejętności, dzięki którym kierowana przez nas postać może zyskać dostęp do nowych ataków mieczem świetlnym i nie tylko.

LEGO Star Wars III - The Clone Wars dla dwóch osób

Co prawda LEGO Star Wars III - The Clone Wars nie posiada sieciowego multiplayera, ale wzorem innych gier z serii LEGO mamy opcję zabawy w lokalnym trybie kooperacji. Jeśli nie znajdziemy partnera do zabawy, będziemy mogli ukończyć kampanię samemu.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • system operacyjny Windows XP SP3, Windows Vista SP2 lub Windows 7
  • procesor Intel Pentium 4 2,24 GHz lub AMD Athlon 64
  • 512 MB RAM
  • 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym
  • karta graficzna ATI Radeon X1300 lub NVIDIA GeForce FX 5800 lub seria Intel GMA 3 (256 MB VRAM i wsparcie Shader 3.0)
  • karta dźwiękowa w 100 procentach zgodna z DirectX 9.0c

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!